Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Zenadea - napodobenina Jealine

Kittynka01

Mám na predaj 3 blistre antikoncepcie Zenadea s expiráciou 05/2014 (Expirácia sa vzťahuje na posledný deň v mesiaci). Ja ju do toho dátumu už nestihnem spotrebovať. Cena: 6 €/blister. Ak by mal niekto záujem, píšte na cattuska@centrum.sk

SimulQaa

Ja som ju brala 4 mesiace, vyhovovala mi, akurát posledný mesiac som počas menštruácie začala mať také bolesti ako pred užívaním HAK. Vlastne hlavne preto som ju začala užívať, lebo som mala problémy s bolestivou menštruáciou. Niekto tu spomínal aj vypadávanie vlasov, mne dosť vypadávajú, ale nepripisovala som to antikoncepcii, ale asi môže byť. Iné problémy som nemala.

ebi7777

v letáčiku píšu, že pri liečbe akné, aby sa dosiahol optimálny účinok treba užívať tie lieky najmenej 6 mesiacov...

po dvoch týždňoch užívania, by už to malo byť bezpečné...

rada:)

aj ja mam tu antikoncepciu predpisanu a chcem sa spytat po akom case pohlavny styk je mozny? pre to ze na listocku v krabicke je napisane 6 mesiacov pride mi to dlho cakat kym sa clovek moze bezpecne pomilovat......po akom case je to bezpecne vie mi niekto poradit?

diaba

absolútne neodporúčam, beriem ju už 5 mesiacov,lebo som nejako nemala čas si tabletky vymeniť...z týchto tabletiek ma bolí bruško, hlava, neviem sa sústrediť, stále mám chuť na sladke, a pribrala som s nou 4 kilá.

sona22

zenadeu beriem druhy tyzden a už 4 den krvacam...neviem pouzivala som predtym vreyu bola som s nou spokojna... no nic ine nebadam...nieje mi zle ani som nepribrala...zatial

demonka

Ahojte ja uzivam zenadeu druhy mesiac a som spokojna,nasadila mi.ju doktorka lebo som mala strasne silnu menstruaciu bolestivu,mam polycysticke vajecniky prva menstruacia bola slaba akmer bezbolestiva takze son spokojna:)plus je ze vobec sa z tejto Hak nepribera takze odporucam

zuzulka3333

baby ja som zacala brat zenadeu 18.2.,(den po skonceni starej znacky tabletiek-Chloe) dr. mi tak kazala, plynule prejst z tabletiek jednych na tabletky druhe.. 20.2. mi mala prist menstruacia a do dnesneho dna nic.. ma s tym niekto podobnu skusenost? co sa tyka priberania, zatial som nepostrehla, akurat prsia sa mi nejako zvacsili a bolia ma.

Bejby

ja ju beriem prvý mesiac, ale tiež sa necítim dobre, bolesti v podbrušku, špinenie po celý čas užívania,bolesti prsníkov.... ale myslím si že telo musí zvyknúť

severko

Ja ju momentalne beriem. a vobec sa mi nezda byt dobra, cely mesiac ma bolia prsia velmi, a boli ma az brucho kazdy den ako keby mam pred menzesom a boli ma cely mesiac tiez. podla mna mne vobec nesadla, ale este mesiac ju skusim, nakolko som s nou este len zacala prvy mesiac.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Zenadea - napodobenina Jealine - Fórum - ZDRAVIE.sk