Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kŕče v lýtkach

Príspevok v téme: Kŕče v lýtkach
ujomilo

Vie mi niekto prosím poradiť? Mám vážny problém s kŕčmi v lýtkach, ktorý postupuje až do chodidla, z preťažených nôh. Z častých kŕčov mám neustále bolesti a neviem ani chodiť. Absolvovala som už vyšetrenie draslíka v krvi aj iných minerálov, neurologické vyšetrenie. vyšetrenie štítnej žľazy... Už tretí týždeň beriem detralex, mydocalm, pyridoxín, magne b6 a magnéziové injekcie. Nič nepomáha a stále to pretrváva.
Za rady ďakujem.

RNG

Krce z nedostatku mineralov najma draslika, sodika vapnika a horcika sa daju napravit jednoducho dodanim chybajucich v dobre absorbovatelnych formachm, ako napr citraty, maleaty, lactaty a rozne proteinove chelaty.
Ale bolesti svaslstva zil alebo nervove bolesti mozu mat aj hromady inych pricin, od stresu cez mikrobialne a rozne zamorenia..
Krcove zily sa riesia stahujucimi pancuchacmi a vykladanim noh hore pri spani. Vysoka zrazanlivost krvi a hlboke zilove trombozy adresujes branim fibrinolytickych enzymov, ako napr nattokinaza, 3 x 2000FU
Velmi dolezite je sediet na dobre odpruzenych(vankuse) stolickach aby sa ti neprivreli cievy. Mnoho ludi ma z toho problemy s cirkulaciou krvi v nohach.

letoleto

Este jedna z moznosti ktora by mohla pomoct je sodik a mineralne soli-ked je ich malo tak sa dostavia krce./nedavno som citala clanok o tom-ak ho najdem dam ho sem/

ujomilo

Dodatok:toto všetko sme už absolvovali,od vitamínov cez rehabilitáciu,akupunktúru,liečbu zápalov atd.ale bez výsledku,Kŕče sú takmer v kuse a len občas povolia.Kam s tým,musí predsa existovať či už tu alebo v zahraničí niekto čo sa tým zaoberá!!!!!

ujomilo

uvediem veci na správnu mieru,príspevok "kŕče v lýtkach"písala moja dcéra a to sú jej problémy ktoré sa snažíme spoločne riešiť.Dcéra má 21 rokov po ukončení školy si našla prácu v ktorej stála takmer 8hodín denne,no po troch mesiacoch bolesti a kŕče v nohách ju priviedli k všeobecnému lekárovi ktorý ju po mesiaci PN vypísal do práce napriek tomu že ju nevyliečil.Takže z práce odišla a od tedy chodíme po rôznych lekároch,vyšetreniach no neúspešne,teraz skúša akupunktúru,a potom už neviem.Je až neuveriteľné koľko odborníkov sme stretli,každý si dal zaplatiť,ohovoril toho predchádzajúceho a výsledok nulový ,sme úplne na začiatku ,dcéra kríva od bolesti a pomôcť jej neviem"prečo-lebo mi nikto nepovie kam sa obrátiť s týmto problémom" Ak niekto mal podobné problémy so svalmi a kŕčami v nohách napíšte kde to liečia resp.vyšetria.DDDDDDDakujem

vsevedka

ujomilo, ked nepomaha ani magnezium a vysetr. su v norme, zrejme je to len z toho pretazenia noh ako pises. Tu nepomoze asi nic ine len sa snazit nohy odlahcovat ako to len bude mozne. To znamena vykladat do zvysenej polohy, ale nie nepohodlnej, to by mohlo krce privodit. su specialne odlahcovanie vankuse pre ludi s krcovymi zilami, s pamatovou penou, tak snad by ti mohli pomoct. Rovnako wirpoolka najlepsie niekde v kupeloch, kde je termalna voda vhodna pre pohybove ustrojenstvo, niekde maju vo vode i specialne lehatka (Turc.Teplice), kde sa lahne, telo sa uvolni a voda okolo len jemne "bublinkuje", to sa mi zda este vhodnejsie ako virivka, lebo je to setrnejsie a dopotucuju i to i neurologovia k setrnej tonizacii svastva a celkovemu uvolneniu.

Samozrejmostou by mala byt vhodna obuv, ak na to mas, napr.Rieker ma boty antistres, ci ecco antishocks

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kŕče v lýtkach - Fórum - ZDRAVIE.sk