Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hmotná zodpovednosť - za akú cenu????

ooooof

dakujem vám všetkým velmi pekne za rady..hm, no do zahraničia sa pravdepodobne asi žiadna moja kamoška nechystá, a tam tiež treba nejaký vstupný kapitál, z čoho budem do prvej výplaty žiť??

a ja mám fakt suchoty.

ewelin28

chystáš sa na VŠ, hej? a čo tak napríklad niekam do ČR na brigádu.....cez agentúru...tieto agentúry nechcú žiadne poplatky dopredu....a dá sa tam zarobiť tých 500 až 600 eur mesačne :)
každý rok sú rôzne ponuky aj pre študentov..nepotrebuješ ani prax..zaučia ťa...ale zase je to pre ľudí, ktorí vedia makať, chcú si zarobiť a nepotrebujú bývať v luxusných hoteloch :) ak k ním patríš, nie je problém...len asi by bolo lepšie keby ideš s dákou kámoškou...ja som takto bola už asi 5 krát :) a vždy cez inú agentúru a nemám zlé skúsenosti :)

Maoam

alebo chod predavat zmrzlinu, cele leto, fastfood, zmrzlina, mnohe restiky a kaviarne beru pomocne sily (studentov), aj ked nie su vyuceni casnici alebo kuchari, urcite ale je to za lepsi peniaz

Maoam

vysavac: jasne, na SVK nedostanes ani 5eur tringelt za celomesacnu makacku, jasneee ;-)

a o tom jedle a napojoch, nauc sa spravne citat, pisala som ze je to mozne alebo dostane jedlo za malu sumu, cize ovela lacnejsie, alebo aspon napoje

jankaaaaaaaaa

ja by som urcite nesla brigadovat niekde, kde by som mala mat hm. zodpovednost. aj kvoli tomu som ejdnu brigadu odmietla. je to velke riziko, ze z celomesacneho platu uvidis nulu, kvoli manku, za ktore mozno ani nemozes.

jankaaaaaaaaa

je to strasne nizky plat. a ked mas mat este hmotnu zodpovednost? tak to urcite nie. radsej skus brigadovat v tescu, vykladat tovar a tak. tam platia cez 2e na hodinu. urcite lepsie ako toto...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hmotná zodpovednosť - za akú cenu???? - Fórum - ZDRAVIE.sk