Čo robíte ejakulátom po sexe

Príspevok v téme: Čo robíte ejakulátom po sexe
odminika

Ahojte.Prosím o radu hlavne ženy a chalani zdržte sa poznámok.S priateľom sme nedávno začali sexuálne žiť.Používali sme kondóm a chceme to určie bez neho a do mňa...(beriem už tabletky).Chcem sa opýtať že čo potom s ejakulátom v pošve.Priateľ ho ma niekedy naozaj dosť.Vytečie von,ale za ako dlho a určite nie všetko.Vytečie rýchlo alebo to bude trapas keď sa budeme potom ešte maznať a ono to so mňa bude vytekať?Alebo ísť hneď pod sprchu?To je také divné.A keď sprcha nie je po ruke...:-)Môže sa stať že to vo mne bude aj na druhý deň?Vsalo by sa to do tampónu?Proste kopec otázok okolo-tak mi prosím poraďte čo s tým robíte vy.vďaka

AdamKrt

Ked Ta napusti, chod na WC-cko, vytlac to a vycikaj sa. Poutieraj sa, pripadne si prculu aj poumyvaj - ak mas z toho paniku. Do gatiek si daj slipovu vlozku a mas klud aj s pozostatkami.

alenka_maxova

preco by to malo byt trapne? Mate spolu sex so vsetkym co k tomu patri a vytekajuce semeno by malo byt z toho najtrapnejsie?? Dufam, ze nemate obaja 15 rokov....
A k otazke. Ano, semeno bude v tebe casto krat aj na druhy den. A? Na to neumries, neboj sa. Raz ho bude menej, raz viac, ale nebude uz tak vytekat ako tesne po sexe. Hned ako sa on urobi, priloz si tam dole obycajnu papierovu vreckovku, alebo toaletak a maznajte sa este kolko chcete. Nebudes od toho taka spinava. Potom chod hned na wecko (cikanim vyplavis aj bakterie z moc.mechura) a este sa dobre poutieraj. A thats all. A ked mas po ruke sprchu, tak pouzi tu....robis okolo toho vedu ako keby si riesila jadrovu fyziku :D :D

M 25

ja idem vždy hned na wc, tam to z teba vytečie takmer všetko .. a nevidím dôvod, aby to bolo trápne, ked sa budete dalej milovať .. (?)
aspon nebudeš potrebovať lubrikant :)
a tampon nesmieš používať mimo menštruácie.
kolko máš rokov??