Meno pre babo - Anetka, Dorotka

aloklololol

Ja mamkamaratku luciu a dominiku oni su dvojicky a sa dohodli ze budu mat mena ktore s budu rymovat lucii sa narodila chiarka a larka a dominike sarka a tarka no mne sa paci s toho jedine sarka a larka inac sa mi pacia aj mena:Lucka Emka Kristínka Nelinka ja mam aj tak doma tiez dvojicky Valeriu a Lucku ja viem ked sa to k sebe nehodi aj tak sa mi to paci a uz maju 1 rok a 6 mesiacov

ANUSIK55551

ahojte ja sa volám tiey aneta a som velmi rada, lebo moja spol.sa volala dorota a ju volali dora dorka, ja som sa mala tiey volat dorota ale aneta je krajsie lebo ma v skole ked som bola mala volali anetka,ked som mala 15-18 rokov tak ma volali anet a teraz ked mám 33 tak ma volaju aneta a volakedy anet.JA MáM Už DVOJIčKY A SA VOLAJú cYNTHIA A CHANTAL

špicelkamira

otázka vkusu ktoré, mne ani jedno anetka určite nie možno ešte dorotka a Barbara sa ti nepáči? alebo Rachel,Ruth,Ester,Lea,Judith??? mne tieto sa páčia

anett007

Ja som Aneta, a nespomínam si, že by mi niekto ako malej nejak zopičil meno. Dokocna aj napriek tomu,že som bola chudá , nikoho nikdy nenapadlo ma volať Aneta-špageta :D Akurát sa ma ľudia často pýtajú ako ma majú volať, lebo Aneta im príde prísne a Anetka detské. Takže ma volajú všetci Anet. A doma som bola vždy Aňa ( čo patrične nenávidím :D )

Anetka78

Ja sa volam tiež Anetka, moje meno sa mi pači, mam 35 a každy ma tak volá, ešte aj na VS ma tak oslovovali :) A Dorotka tiež pekné meno - Dori, Dorotka, Dorka..:)
Ja by som mojej malej dala meno Anetka, alebo Liliana, Lea - uz ju mám :)