Lexaurin

Príspevok v téme: Lexaurin
xirenka

Ahojte,chcela by som sa vas opytat na nazor tohto lieku.Mam depresiu,brala som doteraz oxazepan na uzkost rano a poobede paretin.Pred vcerom som bola na kontrole u psychiatricky a ta mi oxazepan vysadila a dala mi miesto toho ze mam vyskusat lexaurin.Beriem polku rano ale citim sa dost mizerne,dost ma boli hlava a je mi cely den na vracanie.Toto som predtym nemala tak sa chcem poradit ci mal niekdo podobny problem alebo take nieco

oxazepam2

@nikaveronika
, je to zmeska extraktov z chmelu, mučenky a valeriany. ak máš veľkú úzkosť, 6 by mohlo byť jednorazovo tak akurát.. keď sa užíva pravideľne, stačí aj menej. Počas depresie som pre úzkosť trpel nespavosťou. Keď som ho inokedy zas užil príležitostne cez deň, skludnil ma.. narozdiel od oxazepamu, alebo neurolu, neovplyvnil jasnosť myslenia...Bakopa drobnolistá je tiež super. Len sa horšie zháňa.. Dormian je najdostupnejší a ako jediný doplnok mi vtedy zabral... Pripadne možno v lekarni poradia ďalšie...

oxazepam2

Som z BA, Včera som bol u doktorky a dostal preventívne oxazepam... Ale ale ja to nerad jem, lebo mi je to viac na škodu ako na úžitok...
Lepší je silný čaj z valeriány lekárskej, alebo bakopy drobnolistej...
Moja rada, kúp si v lekárni Dormian a rozchrúm 6 kapsúl...
Budeš kľudná, nehrozí ti žiadny nežiaduci účinok...

NikaVeronika

Ahojte,

Chcem sa opýtať, ci je tu niekto kto by mal doma zo 2 tabletky Lexaurinu? Nikdy som nic nebrala, ale dnes mam jeden dôležitý rozhovor, pri ktorom mam veľký stres a chcela by som odbúrať úzkosť.

Nechcem to brat pravidelne, preto si to ani nechcem nechať predpísať, ale ak by sa našiel niekto kto by mi mohol pomôct bola by som velmi vďačná. Samozrejme zaplatím.

Vďaka, Nika

NikaVeronika

Ahojte,

Chcem sa opýtať, ci je tu niekto kto by mal doma zo 2 tabletky Lexaurinu? Nikdy som nic nebrala, ale dnes mam jeden dôležitý rozhovor, pri ktorom mam veľký stres a chcela by som odbúrať úzkosť.

Nechcem to brat pravidelne, preto si to ani nechcem nechať predpísať, ale ak by sa našiel niekto kto by mi mohol pomôct bola by som velmi vďačná. Samozrejme zaplatím.

Vďaka, Nika

jozkos61

Ahoj RNG prosim porad niecco prirodne ,obvodna mi na skludnenie predpisala lexaurin ale nechcem to brat, voci chemii mam strasne predusdky ale skusal som persen aj vsetko co je asi dostupne a nic, porad prosim nieco ucinne ja uz naozaj neviem ak mozes napis mi na sukromnu spravu ,dakuje pekne

jahu

Ahjte vsetci. Dnes som bola prvy krat u psychiatra.Mam depresie,stavy uzkosti. Predpisal mi lexaurin. Takze sa mam obavat??ako sa prejavuju abst.priznaky? Dnes som dala pol rano a pol vecer a zatial nic nepocitujem.