Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

neveriiiiim

Veves - ja by som mu ten večer neznepríjemnila, tým som si 100% istá. A nerada sa hrám na sprostú ;)

No, plán už by v podstate bol. Od jedného klienta som pozvaná na ich firemnu akciu na celý víkend. Chata, prasiatko, guláš, wellnes, sauna a.. samí chlapi :D Pýtal sa, či idu aj nejaké kolegyne a mala by ist minimalne jedna. A povedal, že keby mam ist sama, tak ma ani nepusti. Takže dobré rýpnutie môže byť to, ked poviem, že nejde žiadna kolegyna a idem S-A-M-A :D aaale ja nie som pomstychtivá :(

Loveme

Treba sa bavit aj bez neho, nech zavidi (ale nie, nie som za odlatu ako male deti)...ved hokej sa da aj doma s priatelmi kukat

veves

neveriiim a aky mas teda napad na odplatu?:) nehovor ze ziadne alebo ze sa ofuknes, odujes a budes robit vycitky. to chce plan vazeni..:)

veves

ono ked sa na to takto pozreme bude piate koleso. ale zneprijemni mu ten vecer aspon:)ja by som mala este debilné poznamky, napr. ktorí sme my? ktorá je nasa brana?
proste ja som zastanca, ze z muza si treba robit vzdy prdel. teda ak sa zacina chovat ako debil a nie muz. mozno by to chcelo este dotiahnut moj napad do lepsej formy ale dnes mam fajn den, dnes vo mne potvora akosi nie je.

neveriiiiim

veves - to by sa potešil, až by sa došťal, ako ho poznám, ale ja NEMôžEM ist, lebo stražim segre barak a zvery na celý víkend. tam je ten problém, inak by toto cele nevzniklo, keby ma tu nenehal... Ale teraz už ani nechcem, aby došiel, lebo by som to brala tak, že sem ide na silu