Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita-formalita ?

Príspevok v téme: maturita-formalita ?
maturant

dobry den , chcem sa spytat hlavne maturantov čo uz zmaturovali , a najlepsie tí ktorí to maju v cerstvej pameti... mam teraz akademicky od pondelka a stale sa neviem donutiť učit sa je toho strašne veľa , ako vobec prebieha ta maturitna skuška je tam stres a napatie aj ked niečo neviem , a vypadne mi ? či je to take uvolnene a učitelia pomožu ... bojím sa že nespravím ale počul som aj že maturita - formalita ..že treba suhlasiť s pedagogmi a že to niekedy aj stačí ... ake maju pravidla pedagogovai pri hodnotení snažia sa aby znamka sa podobala vysvedčeniu ? (snáď hej :) ) proste vaše skúsenosti na ustnych maturitách povzbudte ma a trochu aj postrašte :)

M.O.

Témy sme si vypracovávali na seminároch (my študenti, a s niektorými nám pomáhali profesorky, ak sme ich neprebrali dostatočne). Inak presné zadania nemáme ani my...

M.O.

Bekky: Aj ja som na škole, ktorá je maximálne prísna a vyžaduje veľa... Ja som nikdy nebola jednotkárka, z maturitných predmetov som mala dvojky, trojky a to som sa vôbec neučila... Teraz toho ľutujem, lebo je toho mrte veľa, ale ku každej téme mám čo povedať... Bojím sa hlavne na nemčinu, pretože nie som v nej veľmi zdatná... a v komisii máme veľmi prísnych profesorov... :-(

Bekky

a to si fakt nerobím srandu... skrátka zopár báb dostalo okno na mature a dali im štvorky... a počas štúdia mali jednotky, najhoršie dvojky... videla som to na vlastné oči, keďže som sa bola kuknúť na mature... =( a keďže ja som stresoš prvej triedy, je to u mňa viac než možné...

Bekky

chutna pizza - závisí to od profesorov... minulý rok dostali jednotkári aj štvorky... a to fakt bez srandy... na našom gympli to je drsné =( ...

chutna pizza

M.O., nestresuj, 17 stran je zbytocnost. aj keby sa velmi snazis, tak za tych 20 minut odpovede povies max. 1,5-2 strany, viac nestihnes.

Bekky, ked tam budes, tak si urcite na nieco spomenies, ak si mavala jednotky, aj keby si sa to biflila. no a ci ta prehodia? jednotkari dostavaju najhorsie 2ky, aj ked nevedia. mozno 3ky, ak mlcia, ale take pripady nie su, ani nebudu...

Bekky

Mne sa už nedá učiť! =( ... spolieham sa na to, že ak aj dokopy nič nepoviem, tak ma prehodia (keďže som mala zvyčajne 1ky z tých predmetov, aj keď moje vedomosti sú teraz mizerné - krátkodobá pamäť =/ )... ach =/ ...

M.O.

Dnes som narazila na mat. otázku, ktorú nám vypracovala profesorka... má 17 strán a pozostáva aj z www odkazov! Keď som to videla, nevedela som, či mám plakať, alebo sa mám začať rehotať........
Ďalšia vec je tá, že moji spolužiaci na FB vypisujú, ako oni už vedia 3/4 otázok (zo 100 skoro) atď, ja viem tak hrubé hovno oproti nim :-D pomooooc.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita-formalita ? - Fórum - ZDRAVIE.sk