Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita-formalita ?

Príspevok v téme: maturita-formalita ?
maturant

dobry den , chcem sa spytat hlavne maturantov čo uz zmaturovali , a najlepsie tí ktorí to maju v cerstvej pameti... mam teraz akademicky od pondelka a stale sa neviem donutiť učit sa je toho strašne veľa , ako vobec prebieha ta maturitna skuška je tam stres a napatie aj ked niečo neviem , a vypadne mi ? či je to take uvolnene a učitelia pomožu ... bojím sa že nespravím ale počul som aj že maturita - formalita ..že treba suhlasiť s pedagogmi a že to niekedy aj stačí ... ake maju pravidla pedagogovai pri hodnotení snažia sa aby znamka sa podobala vysvedčeniu ? (snáď hej :) ) proste vaše skúsenosti na ustnych maturitách povzbudte ma a trochu aj postrašte :)

Bekky

och ľudia, ja mám také stresy =/ ... mňa to čaká budúci pondelok... a čím viac toho viem, tým menej toho viem (aj tak to ako správna stresoška s najväčšou pravdepodobnosťou kvalitne dopletiem)... aj keď som mala z daných predmetov 1ky na vysvedčení =/... prihliadali pri vašich výkonoch profáci aj na známky na vysvečku a na písomnú časť matury?

chutna pizza

do tretice STASTIE :) prisla som minimalne pripravena a vytiahla som si neskutocne dobru vec, ktoru som si zhodou okolnosti pozrela vcera :) vysledna 2 ...este zajtra a je koniec... a inak spoluziacka nepresla, takze neprehodia kazdeho.

cisarovna

ja som dnes maturovala z dejepisu a dostala som 3 :( mrzi ma to lebo som sa vela ucila ale nesadla mi celkom otazka..zjavne som az tak vsetky otazky dobre nevedela

mango2587

včera som maturovala..dovolím si povedať, že už asi tú maturitu dajú každému. Z mojej triedy spravili aj takí, čo by si za nich ani 5 korún nedal a dali im štvorky. takže asi tak..moje očakávanie bolo, že to bude prísnejšie hodnotené ale dovolím si povedať, že celá maturita bola banalita :)) Zopakovala by som si to aj dneska :D Takže fakt absolútne bez strachu :))

chutna pizza

ale coby posledna, este ma caka jedna poobedna v stredu :-I

dam vediet :)

no a zatial som mala stastie, takze neviem povedat, ako by sa zachovala komisia, keby niekto naozaj nic nevie. lenze dnes som mohla improvizovat, co uz zajtra asi nebude velmi mozne... bezim sa ucit

ale podla mna plati, ze ta prehodia, urcite nieco z teba aspon na 4ku vytiahnu a este si myslim, ze to nie je tak prisne hodnotene, nemusis vsetko ovladat perfektne, staci aspon par viet zlepit :D

maturant

no ľudia moja otazka nebola ako ste skončili ale akí boli ludia za tym stolom ( komisia ) plati fakt ze ked neprelezieš tak ta prehodia ? :) boli ste niekto taky ze ked ste si vytahli otazku tak ani ťuk? nič nula bodov ?
hovorili aj za vas ?

M.O.

Ahojte! Práve mám akademický týždeň. Snažím sa to brať s rezervou, učím sa, a keď sa priznám, že moja koncentrácia je nula bodov ;-).
Z maturitných predmetov som vždy mala 1, 2, 3... nie som bifľa, ale pevne verím, že pokiaľ si nevyberiem nejakú priškvarenú otázku, bude to v pohodičke :-)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita-formalita ? - Fórum - ZDRAVIE.sk