Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pekná ryšavá

Príspevok v téme: Pekná ryšavá
MadamDaniell

Ahojte, potrebujem poradiť. Už dlhšiu dobu hľadám peknú ryšavú farbu. Tí ktorí pozeráte seriál Sultán, niečo na tip hlavnej postavy Hurrem. Moje vlasy sú hnedé, nájdu sa na nich zbytky červeného šampóna. Poznáte a poradíte mi prosím niekto nejakú peknú farbu? Som už bezradná... :(

valikova

červená farba sa rychlo vymýva ja som už vyskúšala viaceré a každá jedna je po niekoľkých umytiach ako šedá myška....teraz používam Syonsku a je dobra ale aj ina sa vymýva

vilaamalka23

ja som si raz dala Feriu mango a vyzerala som ako cigaza z Lunika a to mam hnedé vlasy ,takže už nikdy viac, a vymývalo sa to jedna basen , nakolko si vlasy umývam každý druhý den ,za 2 tyždne som bola prašiva .
Teraz si kupujem Natural and Easy č.546, sice nie je to Wella odtien tabasco, lebo to prestali vyrabat ale je pekná a mne sa nezmýva ale vyrasta a to je dôležite, lebo nechcem si každy mesiac farbiť vlasy po celej dlžke , len korienky.
Nechapem len , že prečo vymýšlajú výrobcovia furt nový odtien a ten na ktorý si človek zvykne tak ten zrušia ?

rysana

nenapadlo niektoru z vas si dat namiesto rysavej farby farbu blond? ja viem, zalezi na prirodzenej farbe. ja mam prirodzenu tmavo blond tepleho odtienu - taku tmavu medovu. a ked som chcela rysavu (taka mi svedci) vzdy som si hodila na hlavu blond, ta mi to zosvetlila tak, ze som ostala uplne rysava. s rysavymi farbami mam skusenosti, tazsie sa prekryvaju a rychle vymyvaju. tie "horsie" blond - napr paletky chytaju brutal do oranzova a lepsie - loreal a wella chytaju omnoho prirodzenejsie. Ja som teply typ tak mi svedcia teple akekolvek odtiene okrem prilis sytych.
drzim palce:)

darla

ono cervene pigmenty sa vymyvaju najrychlejsie, preto rysave farby na vlasoch velmi nevydrzia... ja som si par rokov farbila vlasy na rysavo a najviac sa mi osvedcila znacka loreal feria, sice drahsia, ale asi najkvalitnejsia, lepsia ako od kadernicky...

Worm

Ahojte baby, určite netreba ísť ku kaderníčke ako tu niektorí vypisujú... ja som odskúšala niekoľko kaderníčiek a vyhodila veľa veľa peňazí za namiešavanie neviem koľkých farieb... a nikdy nebol výsledný efekt úplne taký ako mal byť... Plus mám rovno pod barákom predajňu profesionálnych kaderníckych potrieb a z tých farieb som dostala takú alergickú reakciu že dovidenia... A farby sa rovnako vymývajú aj tie najlacnejšie, aj tie najdrahšie... to tak proste je... Takže by som poradila len... Určite si vybrať farbu trochu krikľavejšiu ako naozaj chcete, aby sa to vymylo do normálnej farby... A tmavé vlasy určite predtým odfarbiť, lebo inak bude výsledok ohodne tmavší... :) Veľa šťastia

nojka

daaamn
ja som mala farbu aj casting už aj natural&easy a musím povedať že aj keď casting krátši vydrží je k vlasom šetrnejšie a po tej druhej som ich mala také viac zničené

Babl

loreal mango určite neodporúčam, ja používam wellaton púštna ruža (áno, názov je originálny :D) a mala som také svetlé vlasy a na to som si dala túto loreal mango a mám ich tmavo červené, pritom som ju mala asi 15 minút.
a predtým som si farbila vlasy na čierno a zišlo to len zosvetľovačom na tretíkrát a potom si už môžeš dať na hlavu hocijakú ryšavú. :D i keď je pravda, že u nás ich je skutočne málo. :-/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pekná ryšavá - Fórum - ZDRAVIE.sk