Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Pľúca

max2010

MANZELOVI ZOBRALI VZORKU Z PLUC PRED TYZDEN A DOKTOR POVEDAL ZE ZAJTRA MUSIA ZAS ALE TERAZ HO MUSIA USPAT,AKO ROBIA A CO STOHO ZISTIA

Lulu2011

ja vas chapem, aj my sme mali v rodine rakovinu a dokonca aj teraz je, musite byt silna a verit, ze sa manzel vylieci, ak nema metastazy je sanca, ze sa vylieci vysoka

max2010

A MYSLITE ZE TO SA DA TAK ZIT ZE NAJDRAJSI VO VASOM ZIVOTE MA RAKOVINU A VIDITE AKO STRACA PRED VASIM OCAMI ,VY ASI NE MALI RAKOVINU V RODINE,NEVIEM AKO BUDEM TO PSYCHICKE A FYZICKE TO VLADAT

Lulu2011

to neovplynis, je to zrejme v genetike, genetiskymi testami sa do da odhalit ta pravdepodobnost vzniku, ale to nikto riesit nebude si myslim, co sa ma stat sa stane, snazte sa zit co najzdravsie a strach eliminovat, toje najlepsim liekom, dnes ma rakovinu uz takmer kazdy tretí clovek

max2010

NASEJ RODINE TO OPAKUJE RAKOVINU MAL SVAGOR ,BRAT A TERAZ MOJ MANZEL, NE VRAVIM ZE JE RPENOSNE ALE BOJIM SA MAM DVE DOSPELE CHLAPCOV CO MAM ROBIT PORADTE

max2010

MANZEL MA NA PLUCE RAKOVINU LEN NEVEDIA AKE TERAZ JE VYSNE HAGOV TAM ZOBRALI VZORKU CHEM SA SPYTAT CI MAME DAT AJ MI RODINA VYSETRIT CI NE MAME AJ MI

llek

Bronchoskopia je vysetrenie, ktore vzdy indikuje lekar a ma na to nejaky dovod. On teda zabezpecuje aj ziadanku. Neviem o tom, ze by pacienti chodili na bronchoskopiu sami, bez odporucenia.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pľúca - Fórum - ZDRAVIE.sk