neviem ci ho lubim

laskonkečkaa

alenka_maxova: jasne ..nechcem aby bol pri mne kadzu sekundu , volal mi , smskoval....ale ja ho potrebujem mat pri sebe , vies ked je niekto s tebou je to neocenitelne a tie rany tak ten clovek nebol pri mne ked som ho najviac potrebovala i ked by bol sikovenjsi zvladol by (asi je lenivy a pohodlny) ci co .... po mojom prvom styku co som mala s nim ma par dni nechal samu , nezaujem..bol prvy a asi sa zlakol co mi urobil lebo vlastne ja som to ani nechcela a prisla som o tom prstovanim ,strasne som bola sklamana :( viac menej som sa mu ja ozyvala ,neskor sa dal do kopy ale ja sa potrebujem z toho liecit a potrebujem citit aj fyzicky jeho lasku :) ze je tu .beriem ohlad ze je tu ten rozdiel , že tí starší su možno takí..

lost

laskonkečkaa

nie, lebo sa nenecham zranit a ked uz, tak jej nedam dalsiu sanci na dalsie mozne zranenie..

ale je velmi tazke vidiet a radit v inom vztahu niekoho ineho..

ale tak bud ho lubis na 100% alebo nie :) islo mi skor len o to, ze preco si zeny nechaju skakat na hlavu? preco sa nechaju zranit a potom este vahaju, ci to nebola ich chyba? neviem ako by som sa zachoval, ak by som bol zena, a neviem ako by som sa zachoval ak by som bol muz, ale predpokladam, teda aspon z nevztahovych vztahov, ze ak ma raz niekto nielenze zrani, ale len sa o to pokusa, tak by som ju/ho poslal do pekla..

ale radsej nie, lebo tam pracujem a nechcem ju / ho tam vidiet kazdy den.

alenka_maxova

ach taak, tomu uz rozumiem. Cosi podobne som zazila a vtedy je dobre venovat sa maximalne sebe samej. Ked sa ti neozve a teba zacnu kvarit kadejake myslienky, uvedom si, ze ty mozes byt stastna aj bez toho, aby sa nonstop o teba zaujimal, aby si s nim bola kazducku chvilu. Je to dost tazke, ale takym zmyslanim si pomozes :)

laskonkečkaa

mam 22 a on ma 31 ... mozno proble budem aj v tom ze tu je vek.rozdiel...a fakt ja som taka ze jeden den ho lubim a druhy den ked mi nezavola alebo neodpise som taka unavena uz z toho....vies sme spolu rok a pol a nestretavame sa casto, raz za t yzden momentalne sa vidime niekedy aj raz za 2 tyzdne to na take 3 hodinky...cize ja som ako kvet ked ho nepolievas zhynie .

alenka_maxova

opis to blizsie, ja napriklad vobec nechapem...Nadpis znie, ze nevies, ci ho lubis. Tak preto som ti odpisala to, co som odpisala...Kolko mas rokov?

laskonkečkaa

ja ho Mam rada ! Mozno ho lubim len ta laska je taka vlaznejsia .... a neviem ,je malo chlapov co by mi mohli rozumiet si myslim...

alenka_maxova

aky zmysel ma udrziavat nieco, ked nelubis??? Zbytocne mrhas energiou, zbytocne sa "serinkas" s niekym, ked okolo teba moze pobehovat niekto ako stvoreny pre teba...