Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako dlho to este zvladnem

Príspevok v téme: Neviem ako dlho to este zvladnem
sewie

chcem byt pozitivna, optimisticka ale napokon vzdy pridem k tomu istemu-neznasam fakt ze som sa narodila, vsetci tvrdia ze potrat je vrazda-ja by som bola radsej keby som sa nikdy nenarodila...mam pocit ze pre nikoho okrem blizkej rodiny nemam ziadnu hodnotu ...citim sa ako chudera, mozno mam len klasicku po narodeninovu depresiu, ale proste si myslim ze nechcem zit...jedine dovod preco zijem je to ze nechcem ublizit rodine...ale na co som tu...mam 26, dva magisterske diplomy a nedokazem si najst normalnu pracu. povazujem sa za inteligentnu, kreativnu pracovitu ale robim vo vyjebanom Mc Donalde kde upratujem po zasranych ozratych tinedzeroch ktori si zo mna robia prdel. vraj som krasna, mudra, talentovana-ale som permanentne nezadana, mam 26 ale v zivote som nemala normalny vztah.mam 26 a v zivote som s nikym nespala(lebo nechcem spat len tak s hocikym-bla bla)nemam vpodstate ziadnych blizkych priatelov-keby som zmizla, ludia na okolo by si to ani nevsimli. zacala som robit v bare aby som sa konecne zbavila toho Mc Donaldumilujem ten bar, ale este aj tam sa to posralo a robim uz len raz tyzdenne alebo vobec....mam pocit ze nic neznamenam...co kurva po tom ze viem malovat, hrat , ze som dobra v matike , marketingu a neviem v com vsetkom....aj tak som len uboha chudera v Mc Donalde ktorej sa chce podchvilou revat ked si spomenie ze ma dva magisterske diplomy(jeden z nich Holandsky)vsetko si vzdy mzusiem tvrdo odriet-makala som na tom aby som sa dostala na obe vysky, makala som tvrdo pocas vysok...aby som si zarobila na prihlasku na skolu v Holandsku a potrebne dokumenty tak som makala ako krava, po nociach, baroch, diskach, kvoli diplomovke som nespala, nejedla a nakoniec co?Mc Donald!a navyse som neustale sama.....casto sa pristihnem pri myslienke ist do lekarne a kupit par krabiciek liekov na spanie...ale nechcem to urobit-len a len kvoli rodicom a sestre....

sewie

netehulka, skoncila som pred 3 mesiacmi-uz to budu takmer 4...v mekaci robim uz asi rok a pol-myslim si ze rok bol moj limit-lebo teraz mi to lezie hrozne hrozne na nervy a mam chut vrazdit zakaznikov!.....nad tou dobrouvolnckou oracou som tiez rozmyslala a skusam cosi hladat

Marecek-diki moc, pozrem:)

netehulka

najdi si dobrovolnicku pracu popri mckaci a naberes prax, potom sa bude lepsie hladat nieco poriadne. ako dlho si po skole?ako dlho robis v mckaci?

netehulka

sewie- aj po skole som robila "sracky", kym som si nasla poriadny job. Urcite dlhodobe "srackovanie" nie je dobre na psychiku, to chapem.

Maoam

sewie, skus aj meditaciu, nic specialne, proste sa len ponoris do seba, okolo seba ale musis mat klud, nebyt rusena

drz sa a napis, ako sa ti vodi

sewie

bingham-to je ok, ty na mna obcas posobis ako pako-takze si nemame co vycitat:)

maoam-diki moc za rady a podporu, idem "trosku"zabojovat...a brainstorming som si tak trochu skusala robit-pisala som si zoznam co ma bavi, v com som dobra a co by sa z toho potencialne dalo robit...ale zatial som na nic neprisla....snad ma osvieti

Maoam

sewie, na tie kurzy sa popytaj, ak to nerobia oni, urcite ti niekoho odporucia, nejaku instituciu a pod., vela sa toho pomenilo, ja ked som prisla do DE, tak take nieco fungovalo asi len pre Rusov a Turkov :-) a azylantov, ale to je velmi vela rokov tomu, ja som si kurzy platila vsetky sama :-// komplet, dnes viem, ze som mala narok na nieco, len som vtedy nemala absolutne ziadne info :-/ a na urad ist ma tiez nenapadlo :-D

ale to je uz jedno, medzicasom som sa nemecky naucila aj sama :D

ohladne tych testov, na co sa hodis, co keby si na tie testy isla este raz? mozno sa nieco zmenilo, vyhrotilo...clovek sa meni a zvlast po skole mas viac vedomosti, zrucnosti, mozno by dopadli inak, ako vtedy?

skus aj brainstorming, proste vypnut v hlave a spontanne napisat, co ta napadne, mozno prides sama na zaujimave veci ohladne samej seba...

co sa toho tyka, co chces, je lepsie dat na vnutorny pocit, intuiciu a na to, do coho by si sla 'srdcom', z toho hladiska, ze to su väcsinou prave tie veci, ktore nam idu najlepsie a ktore vieme ako prirodzene a vynikame v nich

viem, ze tvoja situacia nie je jednoducha, ale nevidim ju ako bezvychodiskovu

ohladne toho, co si pisala o projektoch - s tym nemam osobnu skusenost, sice som asi dva roky robila pre charitu, ale nie mimo republiku, takze to je uplne ine,ako medzinarodne alebo väcsie projekty, ale mozes sa predsa skontaktovat s jednotlivymi organizaciami, to je super napad

daj potom vediet, co sa udialo, zmenilo, na co si prisla, zelam vsetko dobre

bingham

Tak to som nenapisal...ja ta nepoznam, ale ty to musis vediet lepsie...

Ale moj osobny nazor je taky...ze vobec nie si sprosta a bez kreativity...prave naopak...Ale ako pica na mna niekedy posobis

sewie

Maomam-to ze som sprosta pica bol cisty sarkazmus:) lebo viem ze to tak neni-povazujem sa za inteligentnu osobu s viacerymi talentami, len problem je ze neviem presne na ktorom stavat....v tom ze musim zistit v com som dobra-mas pravdu, uz som sem par krat napisala ze chcem poriadne porozmyslat co chcem vlastne robit-mne bavi hrozne vela veci ale fakt neviem na com stavat...
inak nemam pocit ze by som na niekoho utocila, ak to tak vyznelo tak sa ospravedlnujem, ale par ludi utocilo aj na mna-nemam rada ked je niekto na dne a ludia rypu v style:si rozmaznana, ini su na tom horsie a pod...-nejakym sposobom som na tieto reci alergicka:)...mimochodom ked som skoncila skolu, tak som s nikym nechodila:)neviem ci som bola vtedy"normalnejsia" praveze som sa vtedy citila ovela horsie-teda az na moment ked som obhajila diplomku, to som bola strasne stastna:) ale potom nastal ten problem so zamestnanim...
inak nemyslim si ze ako cudzincovi mi poskytnu nejaky jazykovy kurz-ale nechcem trepat somariny-takze urcite si to vyhladam:)...viem ze potrebujem prax-ved o to mi ide, ale nikde ma nechcu ked nemam skusenosti a skusenosti neziskam ked ma nikde nevezmu-zacarovany kruh....
moja chyba je v tom ze neviem kam sa uberatked som chcela ist sem na VS, tak som to vedela na 100% a vsetka moja energia isla tym smerom,....teraz neviem akym smerom ist...nez som sa hlasila na VS tak som sla na testy aby som zistila v com som dobra...a ta tava mi povie-no, ty mozes robit cokolvek-tak diki....to je velmi konkretne....niekedy mam pocit ze by som najradsej vypadla niekde robit nejaku dobrovolnicku pracu...chcela som byt konzultantom pre rozvojove projekty-ale uz som si neni ista ci na to mam...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.