Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skuska

ewelin28

tak keď tak nad tým uvažujem...40 strán poučiek, delení, fáz a neviem čoho...a ešte k tomu každé z iného súda...nemusí byť ľahké..radšej by som sa učila 300 stranové skriptá....kde je dosť obkecávačiek ako neviem 40 alebo 60 strán brutálnej teórie :)
neviem či ma chápete :D
mne sa tiež divili,keď som povedala, že na jednu skúšku mi treba ja neviem 65 strán....ale skúšok som mala 11 v jednom semestri...a boli skúšky kde bolo treba aj 200stranové skriptá a podobne :)

sad2

jednoducha rada sweet16: rozdel si tych 40 stran na 4 celky po 10 stran, v pondelok doobeda das 10 stran, poobede dalsich 10, utorok to iste s rozdelenim, tym sa ti to nebude zdat az tak vela (aj ked si osobne myslim,ze to by si aj cele dal za par hodin..) ale opticky sa ti to nebude zdat az tak vela..

sweater*

to sa chces naucit tych 40 stran od slova do slova ci ako? ak nie tak si myslim ze to je pekne dlha doba. a mjlr preto existuje tolko odborov ze kazdi si dokaze najst nieco co sa bude ucit "rad", chapes, skolu pre neho šitu. pre niekoho niesu biflovacky pre ineho zase pouzivat rozum aby si dal dohromady nejake spojitosti, preto aj vsetci nemozu niesu vhodny pre vsetky prace na svete, no tym len chcem povedat ze si sa asi velmi netrafil do oboru ktory studujes

hriankovac

jezisi, ja som mala na jednu skusku aj 1500 stran a ty tu places nad 40 strankami??? Ste normalni, to kam chodite do skoly, na salas?

Heatherka

maoam, biologia. je jasne, ze memorovanie nie je vsetko, ale su predmety, kde to inak nejde. napriklad anatomia, jasne treba si vediet aj predstavit ale zaklad je odbiflit sa latincinu. ale pravda je, naprikla filozofiu by som sa nedokazala naucit ani keby ma zabit sli. :D

mjlr

Nasa skola je cela len o memorovani, obcas napisat nejaku esej, ale to vsetci len splagiuju a postahuju z netu :-D A vacsinou si to ucitel len zalozi, odfajkne ze je odovzdane, ani neprecita, a len prides na skusku kde sypes namemorovane nazory desiatok starych filozofov a nabiflovane texty z ucebnic. To je vse. Pre niekoho najlahsia skola, pre mna najtazsia. Lebo nazory a utopicke teorie inych ludi sa proste naucit nedokazem, lebo viem ze to je volovina. Neda sa to nijako logicky odvodit a prist na to, tym padom pre mna 0 bodov.

mjlr

Ja mam 10 stran, a neviem sa to naucit aj tak. Nedava mi to zmysel, a memorovat sa neviem ani nechcem, nedokazem jak niektori spoluziaci ze by sa naucili aj telefonny zoznam na povel. Skusku mam uz prenesenu z minuleho roka, a nespravim ju ani teraz, takze asi vyletim zo skoly, na tychto posratych 10 stranach.

Maoam

je to sice otazka dost off topic, ale ked vas tak citam, tak nadobudam silny dojem, ze skolstvo, najmä na SVK je este stale strasne zamerane na memorovanie

mate pamät ako slon, ale prakticke vyuzitie z toho vsetkeho asi bohvieake nie je :-/

alebo sa mylim?

sad2

to nemyslis vazne 40 stran sa da zvladnut aj za par hodin..
ja mam bezne na skusky 300-400 stran biflovaciek, 40 stran to je z mojho pohladu ako vecernicek pred spanim.. :) sadni si nad to, poriadne sa sustred a za chvilu mas potom.. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skuska - Fórum - ZDRAVIE.sk