Vaginalna tableta + krvacanie

Príspevok v téme: Vaginalna tableta + krvacanie
sandruska

Ahojte, v piatok vecer som si zaviedla Canesten tabletu, v sobotu od rana zo mna postupne rozpustena vytekala. Dnes rano uz len slabucko ale pred chvilkou zo mna zas kusok vytiekol, ale nebola biela, ale malo to ruzovu farbu od krvi. Menstruaciu mam dostat az o tyzden, ale stalo sa mi za posledny polrok 2x ze som po vasnivejsom sexe kusocek krvacala, lekarka mi na to povedala, ze mam malicku ranku na krcku a ze v juni ked budem mat 23 rokov mi spravi cytologiu. Bojim sa teraz, preco ta krv, ked som od stredy nemala sex :(

vaneska15

Presne to sa mi stalo po použití tabletky canesten som mala prvý deň ružový výtok a ďalšie dni slabé krvácanie, začala som brať laktobacilus a čakám že to prestane. svrbenie prestalo, ale malé krvácanie pretrváva.

- mira

Pekný príklad, ako sa nabaľujú problémy, ktoré sa neriešia, len sa potláčajú príznaky chémiou. Miesto toho, aby si zmenila prekyselené prostredie v tele, priaznivé pre rast kvasiniek, na zásadité, užívaš canesten. Ten ti spôsobuje ranky, v ktorých sa môžu namnožiť ďalšie, oveľa horšie mikroorganizmy. Cievy a pletivá máš nepružné, preto ľahko prasknú. Nepružnosť je spôsobená živočíšnou potravou , hlavne mäsom, mliečnami výrobkami, vajcami a soľou. Premnoženie kvasiniek spôsobuje cukor, ovocie, med. Všetko toto spolu ak neodstrániš, ti bude spôsobovať nabaľovanie ďalších problémov.

boraa boraa

No ja som sa nedavno liecila canestenom, a tiez mam teraz vytok, akurat ze nie ruzovy, ale krvavy... neviem co to ma byt, spusti sa to pri cviceni, inak nie... :/ cela ta mykoza mi lezie na nervy, neviem co s nou... :(