Vyzivovy doplnok

Príspevok v téme: Vyzivovy doplnok
Orwell

Dobrý deň,
v poslednej dobe (cca. 2 roky) sa stravujem velmi nepravidelne a skor nezdravo. Casto na sebe badam celkovy pokles vykonnosti. Napr. v poobednych hodinach si musim ist lahnut, pretoze som unaveny, i ked som v noci spal dobre. Mam 27 rokov a mam pomerne dusevne narocnu pracu (pedagog na VS). Casto potrebujem recenzovat nejaky clanok, popr. nejaky napisat a uz to nie je ako niekedy. Proste mi to tak nemysli. Chcel by som sa opytat, ake vyzivove doplnky by som mohol uzivat, aby sa zlepsila moja aktivita, cinnost mozgu a celkovy stav. Za odpoved vopred dakujem.

MultiLevel

Ja beriem denne obycajny vitamin C, b6 a probiotika. Plus,protein a blend od sunwarrior. Preco to tu pletiem? Lebo je to vyborne a nielen pre sportovcov :)

petra354

ja beriem goji berry od www.medicum.sk

Goji Berry obsahuje:

18 aminokyselín, z ktorých 8 je esenciálnych,
vitamíny - A, C, B1, B2, B3, B6, E,
21 stopových prvkov napr. železo, meď, sodík, draslík, selén, zinok, mangán, germánium ai,
minerály - vápnik, horčík, fosfor,
8 polysacharidov a 6 monosacharidov,
5 nenasýtených mastných kyselín, vrátane esenciálnych, kyselina linolová, alfa linolénová, beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly,
5 karotenoidov, beta karotén, zeaxantín, luteín, lykopén, Kryptoxantin, xantofyly,
množstvo fenolových pigmentov s antioxidačnými vlastnosťami.

Carie

Okrem tu uz spomenutych na cinnost mozgu skus aj acai berry, ten zas dodava energiu, nebudes sa citit tak unaveny. A tiez je dobry goji. Da sa to kupit v kapsuliach alebo aj ako 100% stava.

mysliteľ

Pivovarské kvasnice - doslova nakopnú
Lecitín
Ženšeň
Schizandra
Rybý tuk
Pred spaním Melatonín

Najsilnejšie pôsobí piracetam + dimetylaminoetanol - súčasne sa doporučuje aj s B6 + B5 a tie sú v piovarnických kvasniciach.

Namiesto DMAE aj CDP-cholin súčasne s lecitinom,
ďalej L-Theanin vďaka ktorému sa zvýši podiel alfa vĺn a je to látka, ktorá potláča prebudenie kofeinom, možno aj guarany ( obe sú prítomné v zelenom čaji )

Extra doplnky ako sú Picamilon ktorý má nootropné a zároveň aj antianxiozne účinky
a Sulbutiamin - zvyšuje intelekt.

Intelekt údajne zvyšuje aj Gotu Kola.
_______________________

Tak nech ti maturita výjde ;)

ferotaraba

1. pravidelne a spravne sa stravovat. pripravit si stravu dopredu a cez prestavku ju zbastit.
2. lecitin, Bkomplex...