Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sampon revalid alebo capillan

Patrika

webačik Takže, uveden čampony nie su reklamné tahy.. reklamne tahy su Gliss Kur a podobné prkotiny oblbováky plné chémie a ešte oto viac zatažuju vlásky..

AK niečo na vlasy, jedine z lekárne, popýtať sa zistiť si ja začínam brať capillan má výrzanu vonu a obsahuje len:Alkohol, vitamíny, výtažky z rumančeka, hamamelisu a myhovníka a možem povedat že nič iné tam necítim.

a teraz k téme Revalid som poúživala a nejaká extremna zmena nenastala .. skoro vobec, stál do 10 eur presne už neviem povedať..

Patrika

webačik Takže, uveden čampony nie su reklamné tahy.. reklamne tahy su Gliss Kur a podobné prkotiny oblbováky plné chémie a ešte oto viac zatažuju vlásky..

AK niečo na vlasy, jedine z lekárne, popýtať sa zistiť si ja začínam brať capillan má výrzanu vonu a obsahuje len:Alkohol, vitamíny, výtažky z rumančeka, hamamelisu a myhovníka a možem povedat že nič iné tam necítim.

a teraz k téme Revalid som poúživala a nejaká extremna zmena nenastala .. skoro vobec, stál do 10 eur presne už neviem povedať..

an-e

no s tou stitnou zlazou to mozno ma suvis len to neviem povedat s istotou lebo na vysetrenie na endokrinologiu cakam uza asi mesiac, aky mate mail

webačik

sice nepoznám uvedené šampony, ale mi pripadajú len ako reklamné proti vypadavaniu vlasov drahé a plné chemie. treba nájsť príčinu padania vlasov, sampon sam to nevylieči.a ak pomôže tak na chvilu a problém sa može zopakovať ešte výraznejšie pravdepodobne ide o reakciu organizmu na energetickú vyčerpanosť štítnej žlazy. bolo by to treba riešiť komplexne ako problém ktorý sa týka len vás osobne ak chcete, ozvite sa na mail.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sampon revalid alebo capillan - Fórum - ZDRAVIE.sk