SOM tehotna?

Príspevok v téme: SOM tehotna?
izabela261

pocas plodnych dni som mala s priatelom nechraneny pohlavny styk vystriekal sa do mna?mendzes mam pravidelny uz ho cakam kazdu chvilu robila som si aj tehotensky test,ale ukazalo mi,ze niesom tehotna mozem byt aj napriek tomu tehotna?pocula som,ze kysle veci oddeluju kramy uz druhy tyzden jem kysle a mendzes este nemam mala som pred 30 dnami moze byt dovodom ze som jedla kysle alebo som tehotna.mam priznaky jak pred mendzesom brucho a bolia ma prsia a bradavky dakujem za odpoved.

izabela261

dakujem.ked dnes nic tak zajtra si spravim tt len neviem ako to dovtedy vydrzim
uz si nepametam ci ma aj pred prvym tehotenstvom boleli prsia.
urcite dam vediet.

MI

Drzim ti palce, aby ti to vyslo, daj potom vediet. Inak to bolenie brucha "ako pred menzesom" a pnutie v prsiach by mohlo byt aj znakom tehotenstva.

MI

Drzim ti palce, aby ti to vyslo, daj potom vediet. Inak to bolenie brucha "ako pred menzesom" a pnutie v prsiach by mohlo byt aj znakom tehotenstva.

izabela261

myslis,ze mi to moze meskat koli tym uhorkam?jeden tehotensky test som si uz robila,ale to mi este nemeskali a vyslo mi,ze niesom tehotna.teraz mi kramy meskaju 6 dni a ja len dufam,ze som tehotna,ale mam aj obavy koli tym uhorkam,ak som nahodou tehotna nemohol ocot poskodit plod?
mam si spravit dalsi tehotensky test?
inak bolia ma prsia a to ma bolia ked mam dostat kramy vecsinou ich dostnem na 26-27-28 den a dnes uz je 33den co som ich mala naposledy a nic.

de

izabela - nebud smutna presne takeho otazky som si kladla pred par dnami aj ja. som ci niesom tehotna. spravila som si aj zopar tehotenskych testov od nervozity a aj ked mi vysli negativne nemala som pokoja kym som nenavstivila gynekologicku. odporucam ti chvilu este pockat a ak sa nedostavia o 2-3 dni tak chod na kontrolu. snad je to tvoje meskanie spojene len so stresom a mozno aj stravou kt pozivas. kedze som tu uz citala niektore tvoje prispevky tak viem ze mas 1 dietatko a tuzis ich mat viac a nieje to ziadna sranda s vychovou. tak dievca este sa nestresuj a vydrz tych par dni cakat.dufam, ze to dopadne dobre - ved ani pocat dietatko nieje az tak jednoduche - mame na to len 12-24 hodin raz za mesiac. daj potom vediet viem ako je to takze s tou neustalou neistotou.

lada

fAAAkt? Vazne tie uhorky takym sposobom jes?Brrr ty mas guraz...tak ci tak,drzim ti palce,a nech ti to vyjde, a vlastne ked ti nebude vadit babo tak sa netrap..aj ked mne sa to par krat presne tak isto pretiahlo,a zarucene som vzdy dostala.Prajem ti vela stastia!!!!

izabela261

my sme to obidvaja chceli takze ja budem rada ked nahodou otehotnem
a cosi uz o tehotenstve viem pretoze uz mam jedno dieta ja som jedla uhorku a macala som si ju do octu to robim bezne nepripusujem to k stavu tehotnosti.