Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti brucha

Príspevok v téme: bolesti brucha
Kathy21

ahojte, bolieva ma ľavá strana brucha pod rebrami. Je to taká tupá až pálivá bolesť ktorá prechádza do celého brucha. Vždy to trvá iba pár minút ale je to strašná bolesť, úplne ma to položí k zemi. Buď ma začne boleť hocikedy alebo keď som aj nervózna. V poslednom čase som stále nervózna a býva mi na vracanie. Doktor mi predpísal aj nejaké lieky na upokojenie a na to brucho mi dal tabletky na žalúdkové a dvanástnikové vredy. Ale nie som si istá či mi správne určil diagnózu pretože mi len postláčal brucho a to bolo všetko. A pritom mám tie bolesti už dlhšie ako tieto stavy nervov a depresií. Aj keď vlastne nervózna som často ale nie až tak ako teraz. Myslíte že to má s tým niečo spoločné? Alebo by to mohlo byť aj niečo iné? Má niekto skúsenoti??

aduska051

inak ak mas zaludocne vredy keby si si stlacila na konci hrudnej kosti tak ta to strasne zaboli...este to moze byt aj HP-Helicobacter Pylori

aduska051

mala by si ist na GFS vysetrenie aby sa vylucili tie vredy (ulcusis) ale ja si myslim ze to mas psychickeho povodu...

vikkkis

urcite by to s tym mohlo mat nieco spolocne, naozaj mozes mat zaludocne vredy.. ak ti nezaberaju tabletky tak ho popros aby ta vybavil na gastroskopiu. nie je to najprijemnejsie vysetrenie ale zistia tam ci je problem v traviacom trakte alebo niekde inde.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesti brucha - Fórum - ZDRAVIE.sk