Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre dobru vilu

Príspevok v téme: pre dobru vilu
*inko

vilka!!! ojka mi prave dala avizo, ze uz mas po :D a ako kukam, tak kukam, nasa tema je zamknuta pre registrovanych, tak aspon takto ti chcem pogratulovat... okej a potom ma aj rovno zmazte admini...alebo..ved preco aj...medzi tou hrbou tem, moze byt este jedna neuzitocna :)
Vila, tak uz len nohy hore, ruzenec do ruky a pome modlit sa za mna a ojku, aby sme to buduci tyzden tiez zmakli:)
aa caute aj vy dvaja zmrdi :)

ojka

dobra vila, ehm, beriem to ako kompliment (((((-:
tak ešte na doktorandskom nie som, prihlášku si skúsim dať, teda neviem ako to budem stíhať, lebo musím ešte napísať nejaké tézy či čo, a ešte to má byť aj v cudzom jazyku (ktoré asi aj tak nik nebude čítať podľa mňa :D ), a možno ma nakoniec ani nepríjmu ((-: ale aspoň si nebudem potom vyčítať, že som to neskúsila....
oneeee, inko sem ešte určite dojde, aspoň sem kuknuť, lebo tu sa netreba registrovať (: a vedľa do našej nespáčskej už treba byť regnutý a inko už nemá nik, takže žiadna komunikačná linka nebudem :D teda, ked bude treba, tak budem, však sa uvidí :D
nám zasa ukazuje, že promocie budeme mať 27-28.6,...
inko a vy máte kedy?

dobra vila

:D vy ste podarene, pocuvajte!
Promocie, neviem! Nie je este stanoveny datum, ale v rozpise mi to ukazuje ze od 18.6-23.6 budu niekedy.
Ojka, doktorandske??Wow, ja by som toto este raz neprezivala...mas moj obdiv :P.
Inko a ty co chystas potom? a vazne sem nikdy nedovitas? nemam ti ani ako pisnut, tak ti budem odkazovat po ojke, lol...ojka ty budes komunikacna linka :DD

ojka

inko, ty si riadna mrkva, už som ti to hovorila, že? (((((-:
ešte nikde nie som, ešte som ani štatnicami neprešla :D
tak ticho tam (;

*inko

ojka, co to citam tu aj vedla :D mole akurat v starych svetroch
vidim ze zalujes :D tak aj ja pozalujem, zeee...ojka je veru nastartovana, chysta sa na doktorandske ;)
vila a kedy mas promocie?

ojka

ehm, ojka = knižná mola? :DDDD
dobrá vila, kuriatko moje, teraz si ma riadne pobavila :D
však ja viem ako si to myslela (: ale nehovorím hop, pokiaľ som nepreskočila.... takže moc rožky nevystrkujem ((-:

dobra vila

ojka, vies ako to myslim...ze nie ste ziadne "B-cka", nie ze B si nemozete dovolit, ale ze nie ste béčka, ktore zlyhaju :), takze o vas nebojim...a ze inko je taka kocka, som netusila, myslela som, ze ojka ty si skor knizna mola :DD.
Inko, tak makaj, makaj, nech uz ma komunisticky diplom :D

dobra vila

Po veceroch vam uz i tak nepali...ja som takto bola s kamoskou zo psychologie...kazdy vecer sme kecali a zialili nad sebou a lutovali sa :D. Tak si kludne pokecajte a potom piste, som si ista, ze bude ok, vsak ste hlavicky, ziadny B-cka.

*inko

prave sa ukazujem..ale nechce sa mi registrovat :)
dakujeme, budeme to potrebovat.. lebo s ojkou po veceroch viac kecame, nez drvime okruhy :D

dobra vila

Inko, ty si napisala!! Dakujeeeem :) a ja som akurat po ojke odkazala, nech ta mierne znosi, ze sa ani neozves!! Dakujem vam a velmi vam drzim palce, potom sa urcite ozvi, ak aj ty mas po! a este raz dakujem, skoda, ze sa nikdy neukazes:((

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.