lubim ho skutocne stale ?

Príspevok v téme: lubim ho skutocne stale ?
neviem:(

Zacalo to odrazu...vsetko bolo normalne ani raz som nezapochybovala no odrazu mi zacali po rozume liezt veci ktore mi pred tym neliezli, zacala som pochybovat ani neviem preco len tak odrazu a odvtedy sa to taha a boli to strasne lebo ja chcem byt s nim je to ten najuzasnejsi clovek na svete ale neviem preco mam stale ten blby pocit pride na mna taka tazka uzkost zovrie mi hrdlo a hned prve na co to hodim je pochybnost ci je medzi nami vsetko v poriadku...velkym problemom je ze moj priatel chodi na sluzobne cesty pred tym sme nemohli byt bez seba ani den ale teraz som si ako keby zvykla po dlhom case ze sa vidime par dni do mesiaca...ale to ma strasi ze uz mi tak strasne nechyba ako pred tym a z toho dalsie pochybnosti mam a stale na to myslim a ako keby si aj nahovaram dajake veci a teraz fakt neviem ci je to pravda alebo si to nahovaram lebo pridu na mna aj take pocity ze mi skutocne chyba je mi smutno za jeho dotykmi a vsetkym a vtedy sa citim lepsie ale potom znova a znova pride taky pocit uzkosti taky tazky tlak do hlavy a zovrete hrdlo...ked som bola mladsia mala som problemy s uzkostou a bola som liecena...mozu to byt odozvi ? alebo je fakt daco zle v nasom vztahu :( nikdy sme nemali dajake problemy len teraz proste pochybujem stale ci ho stale tak lubim lebo ma napadaju strasne veci pochybnosti stale nad tym rozmyslam a ide ma roztrhnut :( zazili ste uz neico take ?? :(:( prosim pomozte mi (mam 17, vztah skoro 3 roky)

hracka

podaj si ruku so mnou!ja mam tiez v poslednej dobe stavy, ze vsetko hrozne vela riesim. chybam mu? nie su ine lepsie? nelakaju ho ine? nechcem volnost? nechce on volnost? mam ho rada? ma on rad mna?
v poslednej dobe iba taketo myslienky neviem ako sa ich zbavit. pritom viem ze ho mam velmi rada a ze by ma koniec zabil:-)

neviem:(

bauer snazim sa poslednu dobu chodit niekam von ale itak stale si najdem cas kedy ma to napadne...a proste sama vidim ze tomu venujem strasne velku pozornost a strasne to rozmazavam a robim z toho vselijake zavery a cim viac na to myslim tym sa citim horsie a tym viac pochybujem proste pred tym ma to ani nenapadlo pred tym som riesila co budem robit ak by som ho nemala ak by sa mu nieco stalo co by som robila...ale teraz proste si len vspomeniem na to ako som pred tym pochybovala a zacnem nad tym premyslat a premyslat :(

bauer

vieš, niečo jednoducho čo ťa donúti vypustiť paru a vymaže prázdne myšlienky...ja napr. hrám hokej a keď dojdem po 2 hodinách domov tak som rád že sedím a nie aby som rozmýšľal či mi chýba, jednoducho mi chýba a hotovo

bauer

to je problém väčšiny vzťahov, ako nechcem ťa nijako uraziť, ale keď človek sedí len doma a nevenuje sa aspoň nejakému športu alebo nepracuje niekde, nejaký koníček a podobne, tak potom rozmýšľa nad hlúposťami...kebyže prídeš domov spotená, dobitá ako kôň tak ťa to ani nenapadne...

bauer

tak to si podaj s mojou bývalou ruku, tiež takto asi na to došla, kým ma nechala...a ty si ako na tom? škola? brigáduješ popri škole? športuješ?

bauer

tak to si podaj s mojou bývalou ruku, tiež takto asi na to došla, kým ma nechala...a ty si ako na tom? škola? brigáduješ popri škole? športuješ?