Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najrýchlejšie pribrať ?

Príspevok v téme: Ako najrýchlejšie pribrať ?
Dominikckooo

hojte,, asi pred mesiacom som zacal posilovat a odtedy som pribral 2 Kg zda sa vam to mozno dost ale pre mna je to celkom malo ako trosicku som si na sebe rozdiel vsimol ale nie je to bohvie co
a je aj to pravda ze som sprepacenim zral kreatiny ja viem ze su to umelne hovadiny ale nastastie ich uz nemam a vela som ani nemal a tak by som sa teda chcel spytat coho by som mal vela jest alebo ako proste pribrat a ci by som mal aj vela mlieka pit a tak :D :)

Jefitto

Však všetko... čím mastnejšie tým lepšie... a hlavne sa málo hýb. Lenže potom počítaj so zvýšeným cholesterolom

jackie 50

ahojte, prosim vas poradme mi ako mam pribrat...nechcem mat nijake svaly ani nic podobne...chcem proste iba pribrat na bruchu a na nohach a na rukach....co vsetko mam jest???

Jefitto

Ja keď som svojho času cvičil, tak som po cvičeni žral buď sojovy granulat, len taky surový, alebo liter mlieka plnotučneho, proste dostavať bielkoviny do tela a svalstvo pojde hore

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako najrýchlejšie pribrať ? - Fórum - ZDRAVIE.sk