Vyznate sa v muzoch?

Príspevok v téme: Vyznate sa v muzoch?
krk1

Prosim vas o radu. Som strasne osamela.Moj problem je v tom ,ze mam uz 22 a este som nemala frajera.To by az tak nevadilo ,ale ked mi stale pribuzni hovoria,ze mna asi nikto nechce.Ved sa po mne pozeraju vseliaki muzi aj z okolia a potom mi doma povedia,ze to nic neznamena a nech si nenamyslam.Som pekne ,mlade dievca a mam z toho depresie.Problem je v tom,ze uz nemam odvahu.Lebo si myslim,ze asi maju pravdu.To naozaj sa nikomu nemozem pacit?ňTak som v pritomnosti chlapov ako poleno a snazim sa,aby si ma radsej nevsimli,lebo by to aj tak nepomohlo a este by som bola aj sklamana.
Poradte mi

krk1

Ked ma mrzi,ze aj doma si myslia,ze ma nikto nechce.A ze ked si ma niekto obzera,to nic nie je a namyslam si.Ja si potom radsej chlapa nevsimam,lebo si myslim,ze na neho nemam

doubledog

snazis sa, aby si ta nevsimli, a si v tom zjavne uspesna.
skus sa posnazit tak, aby si vsimol, ze sa ti paci, muz vacsinou potrebuje nejaky signal od zeny.

krk1

Ved ja viem ,ze som jak pubertiacka.
Ano spravi,ale podla kamosky by zenu najprav musel trochu spoznat a ze aj ked ju chce a ona ho ignruje,tak nespravi ,lebo si pomysli ,ze je hus.Co myslite vy?
Mam cakat na takeho co spravi?
A urobil by to aj pre babu ,ktoru vobec nepozna len ju vida?

janneeca

KRK1=== Teta má pravdu v tom, že keď muž chce, tak urobí všetko preto, aby ženu získal :-). Ale prečo sa ty tváriš, že je niekto pre teba vzduch, keď to tak možno v skutočnosti nie je? Ak sa ti niekto páči, tak sa tvár, že sa ti páči, ak je niekto pre teba vzduch, tak sa tvár, že je vzduch. Ale načo sa hrať na niečo a pretvarovať?

Ale musím súhlasiť aj s Marosom75 ;-)

krk1

Mne to nevadi,ale dokedy to tak bude?Jeden sa mi paci.Ako mam zistit cii aj ja?Lebo vraj si nemam namyslat podla babky
aj teta hovorila,ze ked dospely chlap chce,tak aj sam pride.No a ze ja nemusim nic. Takze aj ked si ho vobec nevsimam ani sa na neho nepozeram ,ked je nablizku a este sa tvarim ,ze je vzduch,tak si ma prist?

janneeca

Buď sama sebou a nesústreď sa na to, že sa niekomu musíš páčiť. Buď prirodzená a spontánna a raz sa určite niekomu zapáčiš.
A máš ešte LEN 22 rokov, čiže máš pred sebou celý život ;-).