Ako zhodiť z brucha a následne ho vypracovať?

Príspevok v téme: Ako zhodiť z brucha a následne ho vypracovať?
zuzk012

POtrebujem radu...mám tuk an bruchu a začala som chodiť kamarátke neprofesionálke to posilňovne..potrebujem sa vás spýtať či trenažér, steper, bicykel my pomôžu aj zhodiť potrebný tuk a vypracovať moju postvu na ploché bruško...alebo mám držať nejakú diétu, alebo robiť iné cviky najprv na zhodenie tuku ? ...vopred DAKUJEM :)

Vyziva

Zredukovať informáciu, že treba jesť menej sacharidov a viac bielkovín nie je celkom správna, pretože smeruje ku ketogénnej diéte, čo nie je v poriadku (môže vyústiť až do acetónového zápachu z úst ako je to u cukrovkárov, poruchám pozornosti a pod.). Pomer živín musí byť zachovaný aj pri redukcii hmotnosti. Treba sa riadiť zásadou individuálneho princípu. vyziva.poradenstvo@gmail.com

doubledog

strava:
uprav si stravu tak, aby si v nej mala menej sacharidov a viac proteinov. jedz pravidelne, a najma vecer sacharidy obmedz.
tuku sa ale nevyhybaj, urcite nepouzivaj light vyrobky.
nerob ziadne drasticke diety, postupuj pomaly, sleduj ako sa to vyvija a pripadne nasledne nieco zmen.

cvicenie:
potrebujes cvicit aj svaly, takze skus nejake cinky.
tu ale velmi zalezi na technike, takze si nechaj ukazat, ako na to, nejakym odbornikom.
stacio-bicykel ci ine kardio trenazery na zaciatku skus, nech si zvyknes, potom prejdi na intervalovy trening.

muchacc

chudnutie = vydaj energie je vyssi ako prijem energie

je jedno, ci budes na stepery alebo na bicykli alebo hore hlavou na rebrinach brusaky robit ...
proste hybat sa, hybat sa, hybat sa.
a k tomu sa vyhybat, vyhybat vyhybat - vysmazanym jedlam, rastlinnym tukom (rastlinne masla!).

Podla mojho osobneho nazoru, najkomplexnejsi sport je plavanie.

A cielene z partii sa schudnut neda. Bud chudnes celkovo alebo vobec.
Rozdiel je len v tom, kde telo uchovava viac tuku - niekomu na brucho, niekomu na boky, niekomu na chrbat ..