Chcem skúsiť hladovku

Príspevok v téme: Chcem skúsiť hladovku
Stankuska

Ahojte, chcela by som vyskúšať hladovku na mesiac, na rady typu je to nezdravé a podobne nemám chuť :) som odhodlaná a spravím to :) Chcem len počuť skúsenosti niekoho, kto to už vyskúšal, či je lepšie nejesť naozaj nič, alebo môžem zjesť tak pol uhorky alebo paradajky denne, poprípade kuracie mäsko .. koľko litrov tekutín vypiť ? 2-3-6 ?? Denne cvičím kardio cviky 40 minút + behám 2 kilometre chôdza tak 2 kilometre a skáčem na švihadle, 500 preskokov, koľko je efektívne ??? A užívam aj L karnitine ... tekútý, myslíte že pomáha ? koľko môžem relatívne schudnúť za mesiac takejto " prácičky " ?? ďakujem za rady, veľmi veľmi peknučko už teraz :)

Natalie11

To sa stavo velmi casto, ze prvy tyznen, 2 neschudnes, pretoze pre tvoje telo je taka hladovka radikalna zmena a chvilu trva kym sa pretransformuje na takyto system a kym zacne odcerpavat zo zasob, co sa odrazi na tvojej vahe az trosku neskor. A vies co sa stane potom? Ty uvidis ze chudnes, zacne ta to bavit este viac, a neuvedomis si ze tvoje telo a jedneho dna dostane na doraz a potom to znamena pre teba totalny koniec, nastane to, ze zopar nepodstatnych organov v tvojom tele prestane pracovat,to si ani nevsimnes, lebo nepojde o nic radikalne. No coskoro ti to nabura cely system, dojde k niecomu vaznejsiemu co budes moct zastavit, len tym, ze pojdes do nemocnice a budes sa modlit aby to nejako zachranili a aby si si nedo*ebala cely svoj zyvok zivota len kvoli jednemu velmi zlemu rozhodnodnutiu, ktory vyplynul z tvojej hlupej povahy a nedostatocnym vedomostiam z biologie.Este, ze take dievcatka nepoznam osobne, lebo je mi z vas smutno, ake dokazete byt naivne. A ta vona, ktora ti dava silu, je len psychickeho charakteru, dufam, ze si to uvedomujes. Inak tvoja psychika, to este bude vediet dlshie vydrzat, no tvoje telo bude postupne pomalicky upadat...jedneho dna si to uvedomis, mas sa naco tesit draha :)

alenka_maxova

stankuska, probuh....ked chces schudnut, zajdi do najblizsieho fitka, pekne sa usmej na najblizsieho krasavca a popytaj sa o jedalnicek plus plan cviceni ako efektivne odburavat tuky. Hladovkou len telo potrapis. Nehovorim, ze dat si postny den raz za tyzden je zle, prave naopak. Ale mesiac?? Pozri, mam teraz zdravotne problemy a par dni som nedosla nic do zaludka, lebo hned vsetko vyvratim. Ani si nevies predstavit, ako by som sa schuti najedla a napila, no nejde to...Zavidim pocas tychto dni vsetkym, co sa normalne mozu najest...Viem, ze to s tebou nema nic, ale uvedomila som si ten paradox. Ty mozes papat a nechces, a ja uz par dni trpim, chcem papat a nemozem. Skus si najst naozaj trenera, ktory ti pomoze vo vsetkom

Stankuska

A teraz po týždni mám na vás pár otázok :))) Ako je možné, že po športovaní mi moja váha ukazuje o cca 300 gramov viacej ? Je to divné :) A ešte sa chcem opýtať, je to normálne, keď sa doslova dokážem "najesť" z vôni ? Neviem čo sa somnou deje, mali sme na stole chipsy a keksíky .. ja som mala hrounú chuť privoňať si k tomu ... tak som si pričuchla :D a viete čo ? Nepotrebovala som to ani zjesť, proste som sa nasýtila s vôni, je to voláka "uchylka" ??:D Inak všetko okej, stále hľadujem, som na vodičke a káve, chodím každý deň na hodku von sa vyšantiť švihadlo beh . citím sa skvele !! :)))))

xdanielax

Taky mozog tiez potrebuje na svoju funkciu energiu prijimanu zo stravy.
No a ty tu usetrenu energiu mozes ist vybehat. Vsetko ma svoje vyhody!