Chcem skúsiť hladovku

Príspevok v téme: Chcem skúsiť hladovku
Stankuska

Ahojte, chcela by som vyskúšať hladovku na mesiac, na rady typu je to nezdravé a podobne nemám chuť :) som odhodlaná a spravím to :) Chcem len počuť skúsenosti niekoho, kto to už vyskúšal, či je lepšie nejesť naozaj nič, alebo môžem zjesť tak pol uhorky alebo paradajky denne, poprípade kuracie mäsko .. koľko litrov tekutín vypiť ? 2-3-6 ?? Denne cvičím kardio cviky 40 minút + behám 2 kilometre chôdza tak 2 kilometre a skáčem na švihadle, 500 preskokov, koľko je efektívne ??? A užívam aj L karnitine ... tekútý, myslíte že pomáha ? koľko môžem relatívne schudnúť za mesiac takejto " prácičky " ?? ďakujem za rady, veľmi veľmi peknučko už teraz :)

Stankuska

Držím ju už tretí deň, dva dni som uplne bez jedla, dneska som si dala štvrťku listu zo šalátu .. pijem tri litre vody denne, bežne sa pohybujem, dnes idem behať a zacvičiť si na hodku .. zatiaľ všetko okej, asi je pravda, na každého človeka pôsobia veci ibak

rebellin

Všetkým, ktorí chcú schudnúť bez zdravotných následkov doporučujem sledovať televíznu reláciu každý štvrtok večer na Prime Jste to, co jíte.

zuvinka

Nie lolka00, nebude to správne, je hlúposť jesť raz za deň, uvedomte si to dievčence. Chudnutie nespočíva v hladovaní ! tým, že nebudeš jesť budeš chudnúť, ale zo svalov a po čase hrozí jojo efekt. Treba chudnúť z tuku a to sa dá jedine správnou stravou. Prečo by si mala jesť raz za deň ? veď na raňajky si kľudne môžeš dať postrúhanú mrkvu s jablkom, orechmi, medom, škoricou alebo nejaký biely jogurt s orieškami, doobeda zobkať trebárs mandle, na obed si dať ten zeleninový šalát s kuracím mäsom, poobede nejaké sušené slivky trebárs a na večeru nejaký cviklový šalát s tuniakom alebo len tak s hráškom, mrkvou, či nízkotučným syrom. Možností je veľa. Treba si uvedomiť, že na cvičenie je potrebná aj nejaká energia a tú človek nebude mať, keď bude viac menej hladný. Držím palce !

lolka00

hallo, ja chcem vyskusat mesiac iba raz denne jest zeleninovy salat s chlebikom, semtam s vajickami alebo masom, a vela cvicit, robila som to nespravne ??? ked spravim mesiac nic sa mi nestane?

Stankuska

Zisťovala som si všetky plusy aj mínusy tejto metody a dala som si hladovkový týždeň aby som vedela či to zvládnem, od zajtra, čiže prvého začínam s trvalou hladovkou nakoľko som tú týždnovú zvládala

Maoam

dobra otazka :D, ludia vo vseobecnosti zacinaju riesit veci, az ked uz velmi tlacia :-) a ked su neznesitelne, no a v maji je uz teplo, tym padom nosia ine oblecenie ako do marca-aprila a zrazu sa nedaju prehliadnut pneumatiky :D, alebo im zrazu dojde, ze dovolenka je predsa uz o 2 mesiace...a tak s tym treba nieco robit a najlepsie by bolo, keby sa rano zobudili a mali o 20kg menej, bez toho, aby pre to nieco museli urobit

zuvinka

Ja mám len jednu otázku, ale nemyslím ju v zlom, len som zvedavá :) prečo mnohí ľudia sa spamätajú niekedy v máji, júni, že chcú zrazu chudnúť do plaviek (nevravím, že je to tvoj prípad, že chceš chudnúť do plaviek)a dávajú si nereálne ciele ? kde mali oči alebo zrkadlo v čase, keď začali priberať, prečo sa tým začnú zaoberať len vtedy, keď už ide leto ? je to pre mňa záhada :)