Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bakálarsky štúdijný program a zmena na iný ing. program

Príspevok v téme: Bakálarsky štúdijný program a zmena na iný ing. program
liiillllllyy

Aojte,
chcem sa spyta, ked vyštudujem bakalarsky stupen v danom programe či môžem isť na úplne iný progam na ing ako som vyštudovala, viem že sa robia zrovnavacie skusky ale či je to možné by som chcela vediet
napr. ked som vystudovala obor politologia a chcem ist na ing. ekonomiuuu ?? dá sa to ? ci mi ani prihlasku nezoberu? dakujemmm

vš22

Môžeš prejsť na iný odbor jedine, ak je ten odbor príbuzný tomu odboru, ktorý si vyštudovala. Pozri si tabuľku študijných odborov, ktorá je uvedená na webovej stránke Ministerstva školstva SR. www.minedu.sk

veronero

Tiez si myslim ze je to o prijimackach. Akurat ze tie su porovnatelne s Bc statnicami na tom istom odbore.
Takze drzim palce ze si sa rozhodla racionalne a prakticky

xxxxyyyy

Da sa to... Ak nemaju pri podmienkach na ing. studium napisane - ze podmienkou je ukončenie bc studia v odbore napr. ekonomika...
Ja som tiez takto chcela prestupit.. Ale to by bolo neumerne tazke (podla mna). Pisanie bakalarskej prace, ucenie sa na statnice a popri tom sa ucit na prijmacky na uuuplne iny odbor to, co sa oni ucili 3 roky.. Ja som sa nakoniec rozhodla pohodlne pokracovat v mojom odbore...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bakálarsky štúdijný program a zmena na iný ing. program - Fórum - ZDRAVIE.sk