Neprišla

lionesssssss

kks, to čo ? dievčina chce v 17tich dieťa ale bojí sa ísť do lekárne po test? a ako by si asi predstavovala to dieťa vynosiť? pravdepodobne to potom už mame a rodine bude musieť oznámiť, či ? chorá hlava ďalšia zase

slnecnica

Z mesta, kde bývaš nejazdia busy, vlaky, bicykle, motorky, autá do iných miest, v ktorých sa nachádzajú lekárne a tie lekárne nepatria tvojim príbuzným, známym, priateľom, najbližšej rodine?

M 25

no neviem, mne si rodičia nikdy nedovolia niečo moje otvoriť ...
ty chceš dieťa a tvoja mama o tom nevie?? či jej to oznámiš, až ked budeš v tom a ona si bude myslieť, že je to len nezodpovedné? takto by si ju na to aspon pripravila ..
a to nemáte ešte nič svoje, bývate u rodičov a chcete dieťa?
a to si neviete ísť kupiť ani jeden posratý test ....... hm!

miuška3456

Môjho priatela poznajú a už vidím ako moja kamaratka pojde kupovať test. No určite ma už dávno napadlo kúpiť ho cez net ale ak mi po balík prídu rodičia a otvoria to ,,,,, aj to sa môže stať

M 25

a čo je na tom ísť si kúpiť tehotenský test? tak to povedz priatelovi, nech ten ide... alebo si to kúp online.. boože, ty nadeláš ..

miuška3456

Ja do lekarne nejdem preto lebo máme len 1 v meste a tam nám robí rodina ( patrí maminej sestre ). Keby to tak nebolo idem tam hneď.

miuška3456

Mám na to dôvodi prečo sa mi nedá ísť do lekárne. A jeden z nich je že mám 17 rokov. Nehovorím že som dieťa chcela ale ak ho čakáme tak určite si ho necháme.

M 25

tak potom ?! ak chcete dieťa, tak chod do lekárne a presvedč sa o tom, či máš, či nie ..
my tu nie sme jasnovidci .. a to si sa mala hned vyjadriť, že to bábo chceš!