Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brat vyrába len problémy!!! už to prekračuje hranicu únosnosti.

Príspevok v téme: Brat vyrába len problémy!!! už to prekračuje hranicu únosnosti.
uwe

Ahojte,môj mladší 22 ročný brat vyrába neustále problémy pre rodičov. Myslím si, že ťažko ho už niekto prevychová, ale aj napriek tomu je otázka na mmieste ako s ním naložiť. V práci dal výpoveď, od rodičov neustále dranká peniaze, robí nesmierne telefonne účty ( aj300 eur) odomna si teraz chce požičiať ale človek mu nemôže donekonečna pomáhať. a aj ke´d p racoval nemal nič, neviem kam tie peniaze dáva. neprihlásil sa na úrad práce, zatajil to pred rodičmi, od poisťovne mu prišla exekúcia, sestra to náhodou zabadala, z 5 eur sa mi jeho sprostosťou za niekolko mesiacov nazbieralo na 220 eur, teraz ten telefón, je to neustály kolobeh, pýtať pýtať a papulovať. Ja už som rodičom navrhla radikálne to riešiť, a mať jeho príjem ak aj bude brigádovať pod kontrolou, aby chodili peniaze na mamin účet a najprv mu poplatila jeho faktury a až potom mu dávala peniaze. Človek ak mu dohovára len sa osopí a odpapuluje naspäť.A to nie sú všetky problémy ktoré spôsobuje, rodičia všetko ťahajú zaňho, ale toto nemôže predsa trvať donekonečna, myslí si že nemusí byť nikde registrovaný, ono sa to nejako stratí, ale tisickrát sme mu povedali že sa nič nestratí niekde v papieroch.. okrem toho robí aj iné problémy.určite máte niekto skúsenosti s takýmito situáciami, čo by ste vedeli poradiť, odporučiť ? Ďakujem

george303

lost
Snazis a mi nieco naznacit ale kedze som ten serial nesledoval tak neviem co aj ked tusim ... Skus konkretnejsie :D

george303

Ahaaa :D Odpoviem ti tak ako kazdemu :D
A tak vieš , motám sa ... od skoly na urade prace ale mam zaujem pracovat pokial sa naskitne slusna praca :D

george303

lost- v skole som nikdy nesedel viac ako bolo nevyhnutne a vzhladom nato aky som vlastenenc som ani nikdy nemal zaujem ucit sa cudzi jazyk :D
Takze si to pravdepodobne ani neviem presne prelozit :D a prekladat si to inak sa mi nechce :D

george303

Hlupost ...
Nepoznam jeho povahu ale nasilim ho v zivote nedonutite zmenit svoje spravanie prave naopak mozno ho tym nepriamo donutite ku krokom ktore ho totalne potopia , vezenie mozno horsie ...
Naopak treba sa snim porozprava spytat sa ho co ho trapi pomoct mu najst si pracu dat mu motivaciu pripadne zabezpecit liecenie ...
Jedine to je cesta ...

AdamKrt

1/ zrusit mu podporovanie. Ziadne platenie jeho uctov.
2/ zoberie si napr. mobil bez dovolenia, t.j., ukradol ho - treba volat policiu.
3/ zrusit mu trvaly pobyt, vymenit zamok, nedat mu kluce.
4/ ak tam chce byvat, pytat od neho najomne.

Kedze sa za neho vsetko vie uzehlit samo, on nema ziadnu motivaciu. Treba vsetku podporu ukoncit. Na, staraj sa.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brat vyrába len problémy!!! už to prekračuje hranicu únosnosti. - Fórum - ZDRAVIE.sk