FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: šúpanie kože na dlaniach

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "šúpanie kože na dlaniach" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    ander22.05.12 20:16??.??.12.196

ahojte, chcel by som sa vás spýtať čím by mohlo byť spôsobené šúpanie sa kože na dlaniach a prstoch na dlaňovej časti. nikde inde na tele sa mi to nerobí a ani nikdy nerobilo. jedná sa len o šúpanie kože, žiadne iné "defekty" tam nie sú ale šúpa sa vo veľkom. zatiaľ som na to používal indulonu nechtíkovú + nejaky volne dostupny gel z lekarne proti plesnovym ochoreniam.

za kazdu radu k veci vopred ďakujem !

• Ivka 123.05.12 10:58??.??.182.234

Ander Tvoje ťažkosti je potrebné riešiť nielen zvonku ale aj zvnútra. Všetky kožné problémy začínajú vo vnútri človeka . Natieranie aj tou najlepšou mastičkou na svete nepomôže, ak sa organizmus neočistí od voľných radikálov a nedoplnia sa živiny ,ktoré telu chýbajú. Môjmu strýkovi pomohlo užívanie Golden Yaccy , trpel tým dlhé roky .Dlane praskali a keďže hrá rekreačne basketbal , bol z toho veľmi nešťastný.Ak budeš chcieť vedieť viac aj o tom,ako prečistiť organizmus zvnútra a doplniť živiny do organizmu, veľmi rada Ti napíšem viac. Keďže sa jedná o plesne je potrebné užívať aj kvalitné probiotiká a ruky natierať propolisovým krémom.

• Maros7523.05.12 10:10??.??.132.16

Antiseptický krém na ruky s olejom čajovníka austrálskeho

Obsahuje antiseptický olej čajovníka austrálskeho a zvláčňujúci makadamový olej. Zmes prírodných aktívnych látok obmedzuje rast nežiaducich mikroorganizmov.

Obnovuje ochranný kožný film a regeneruje citlivú alebo poškodenú pokožku. Je ideálny pre každodenné ošetrenie suchej citlivej kože.

• muc23.05.12 10:06??.??.224.159

plesen! plesen! plesen!

• ander22.05.12 22:31??.??.12.196

nemám tam vôbec pľuzgieriky

• veronero22.05.12 20:18??.??.97.34

nemas tam aj pluzgieriky? moze to byt aj dyshidroza. Tu mam ja a neviem ako na nu roky.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch