Padanie vlasov

evinka

ludia...jaaa mam dlhe vlasy..dost dlhe...az niekam do tristvrte chrbata aaaaa padaju mi.,.stale...zachvilku uz mi nebude mat co padat....prosim poradte mi....dnes som si kupila VAPNIK HORCIK ZINOK...taku kombinaciu..myslite ze by i to mohlo pomoct?? papaju sa dve tabletky denne....neviete edy sa dostavia ucinky,? alebo by nebolo odveci dat sa ostrihat?? uz som rozmyslala nad hocicim...

Aloe Alka

priodne vyživove produkty ako su mineraly ked chybaju v tele padaju vlasy napiš poradim konkrene nie su volne v predaji aloealka@gmail.com

age44

gretuska, nefajcis? lebo aj fajcenie moze byt jednou z pricin vypadavania vlasov. alebo ozaj zajdi za gynekologom, nech ti urobi hormonalny profil, mozno je pricina tam. a ako uz bolo spominane, mozno aj za endokrinologom, pricina moze byt aj v poruche funkcie stitnej zlazy.

anka:

mne zacali padat vlasy pred dvoma rokmi, tiez som skusila mozne aj nemozne, mala som dlhe huste vlasy, teraz nosim parochnu. Moja kolegyna ma na hlave vlaskov uz len zopar, lieci sa na znizenu funkciu stitnej zlazy, fakt som bola prekvapena, ked mi povedala, ze lieky na to berie a vlasy jej padaju pekne dalej. Moja parochna je krasna a fakt mi pristane, uz to neriesim

RNG

Su rozne vitaminove zmesy specificky na vlasy
Na precistenie obliciek vcitane rozpustenie kamenov je dobry caj z andskej rastliny Chanca piedra"(phylanthus nirrurri)

judy11

ale este k tym vlasom, niekde som vycitala, ze padanie moze sposobobat aj problem s oblickami, ze je dobre popijat salviovy caj, tak neviem ide skusat, ja mam mensie problemy s oblickami, tak skusim , potom poviemo

judy11

padajuce vlasy/ jezisi ja mam problem uz asi 10 rokov, neprehanam
mala som krasne kucerave dlhe a huste vlasty, a zo dna na den mi zacali padat ale ked hovorim padat , tak myslim v obrovskcyh chumacoch.nebudem sa rozpisovat, ale absolvovala som vsetky mozne vysetrenia, aj v nemocnici v blave som stravila tyzden aby zistili , ze kde je problem.zaver bol ze pravdepodobne hormonalne zmeny, dali mi Diane antikoncepciu a fakt sa mi to zacalo upravovat, odskakala som si vela, prevela s vlasmi.viem ze zinok a podobne tablety, v skutocne velkych mnostvach mi nijako zlast nepomohli. co tak zhrniem mi pomohlo / pantene tablety, chronostim/ vody denna a nocna, revalid capsule som brala pol roka,teraz si davam reghaar vlasovu vodu kazdy den, na internete som kadeco citala a vycitala skusal, no vyzera to momentalne tak ze celkom mi zabera vsetko co obsahuje minoxidil, dufam ze to spravne pisem. ale vlasy mam neporovnatelne redsie, takze tak, no mozno tymto dlhokanskym prispevkom niekomu pomozem