Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa vola choroba, ked matka umyselne vyhladava pozornost lekarov?

vxvx6454

No to dieta jej patri! Ona si mozno neuvedomuje, ze tym tomu dietatu ublizuje, tak som jej chcel podarovat trebars na vianoce knizku a dufat, ze jej tukne. Ja tych par eur uz na nu dam...

sony240

Chceš jej zohnať literatúru, a naivne si myslieť, že ona si uvedomí, čo svojmu dieťaťu robí? Matka, ktorá sa tohto dopúšťa svoje dieťa ohrozuje na zdraví, i živote. Myslíš, že psychicky zdravá žena, by toto robila? Tak ako radili nižšie, smer psychiatria. Alebo polícia. Dieťa by jej odobrali. Munchhausenov syndróm je choroba.

vxvx5464

myslel som skor literaturu pre nu alebo ako postupovat v takom pripade. Inac uvedene postupy su neucinne a nerealizovatelne.

Maoam

marcelina78: veru su, niekedy je matka ten najnebezpecnejsi clovek v zivote dietata...:-// tyrajucich matiek je vela

marcelina78

paneboze, to som ani netusila, ze aj taketo diagnozy su...co najskor nahlasit nejakemu psychiatrovi, poradit sa s nim, uz len koli dietatu...

Carie

Munchhausenov syndrom v zastupeni (nazyva sa to aj syndrom barona prasila). postup je udat ju na policii. vela takychto pripadov ak sa neodhali konci casto skor ci neskor smrtou dietata, v tom lepsom pripade jeho zmrzacenim a dozivotnymi nasledkami. Nejaku literaturu si skus najst, urcite nieco je, ale existuje aj kniha "Bezbranná" od Julie Gregory ktora bola v detstve obetou takejto matky a opisuje hrozy, ktore prezila.

Maoam

Münchhausen-Syndrom

smer psychiatria (pre matku), matka moze dietatu velmi ublizit, niektore zachadzaju tak daleko, ze nemaju problem dietatu sposobit vazne zranenia, otravy alebo infekcie, ci umyselne infikovat rany a pod.

mr fantastic

syndrom barona prasila.
postup je taky, ze postihnuta matka okamzite namieri k psychiatrovi a vsetko mu prezradi. a prezradi tiez co vsetko dietatu pridala za

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa vola choroba, ked matka umyselne vyhladava pozornost lekarov? - Fórum - ZDRAVIE.sk