Strach a nechut

Príspevok v téme: Strach a nechut
lil6865

Zdravim,
posledne tyzdne ma zacali trapit depresie a uzkosti, som strasne ospala a pri tom nemozem zaspat, hrozne mi busi srdce, obcas mi byva zle, uz som aj stratila chut do zivota, zacala som brat AD, ale stale sa doslova citim ako chodiaca zombie, trapia ma samovrazedne myslienky aj ked sa strasne bojim, raz ma v meste prepadol panicky strach, bolo mi na odpadnutie a myslela som ze sa zrutim, v zatylku mi busilo srdce ako o zivot, mala som pocit akoby som ohluchla, uz aj stracam chut bojovat, lebo je mi stale tazsie a tazsie najst v tom zmysel,... domnievam sa ze spustacom je strach ze pridem o svojich blizkych a to by som uz vazne neprezila

jahodka123

Nežerte ten chemický bordel a radšej si pomáhajtre bylinkami ! AD vám to len zhoršujú, tak ako píše lil6865 - únava, samovražedné myšlienky, chodiaci zombie. Každý máme zlé obdobie a nie každá zlá nálada (aj ked tvrá dlhšie ako jeden den) musí byť hned depresia ! Riešte to bylinkami a nejakými novými koníčkami, viac oddychujte. Nejedzte ten bordel !

lil6865

Zacala som ich brat iba pred tyzdnom, tak este neviem posudit ci mi zabrali, ale od kedy ich beriem, mam pocit akoby som bola bez zivota, najradsej bz som cely den len lezala a rozmyslala, uz vobec nemam ani chut niekam chodit, ani jest, vzdy len myslim na to kedy uz konecne budem doma

lil6865

Zacala som uzivat serlift 50mg denne, o psychologicke rozmyslam uz dlho, len vzdy stratim chut a mam pocit ze mi to nepomoze