sex zena hore

ramaxia

tiež by som rada vedela, baby ako to robíte že máte pri tejto polohe orgazmus.. ja ju mám celkom rada, ale ešte nikdy som sa takto ´nespravila´ .. čo robím zle ???? V misionárskej polohe občas orgazmus mávam.

mončiči

ahojte.ja to takisto neviem. Môj priatel to vzdy po mne chce, aby som bola hore, ale mne to tiez nic nerobi, sustredujem sa na pohyby a celu moju vahu prenasam do kolien a do nôh, takze sa tymto vôbec neviem uvolnit. Najprv som nevedela ako na to, a uz ked som sa dostala do toho, tak mne to nic nerobilo. a ked uz mam chut na sex, tak sa nebudem obetovat kvôli nemu, ked ja z toho nebudem mat nic. neviem, co s tym, preto stale tuto polohu odmietam.

aaa21

ja tuto polohu milujem najviac:-)praktikujeme ju s partnerom aj najcastejsie.uplne najlepsi orgazmus mam pri tom.ked to baby nejak neide ved skuste aby vam pomohol partner my to tak robime .najprv on lezi a ja sa len tak vlnim na nom pomalicky.potom ked zacneme pridavat tempo on si sadne a drzi ma jednou rukou za zadok a druhou sa opiera vtedy sa dost hybe aj on a vieme sa zasuladit lepsie pohybovo a je to vzrusujuce bozkava vas pri tom na prsia a na usta.a aa potom to uz ide samo.-)

xantipa

Gomez nemyslim si, ze je to lenivost, ale nedostatok praxe.
Chlapi zvlast tuto polohu miluju pretoze sa mozu dosyta pozerat na partnerku a podobne. No niektorym zenam toto nevyhovuje pretoze maju v hlave akysi blok, napriklad zo svojho tela, hanblivost. Sustredia sa viac na to ako to robit a ci vyzeraju dobre miesto toho aby ´to´ robili dobre a sustredili sa na vlastnu rozkos.
Navrhujem ist na to pomalicky, pozriet si nejake to pecko, natrenovat si to, pohyby, techniku, pohlad do oci partnera, aby ste sa uplne zosuladili. Nemusis na nom predsa skakat ako opicka, niektori to maju radsej pomaly a ked sa na nich len tak trochu pohupujes. Nie je na tom nic akrobaticke, chce to len trochu kondicku. Potom, ked uz budeme mat tuto polohu ´zmaknutu´ a bude sa to pacit partnerovi, tak sa zacnite sustredit na seba a svoje potesenie. Nikto uceny z neba nespadol.

gomez

:))vy lenivky, boh to posral, vy ste sa mali narodiť ako hady: "ležím a predsa idem":))) najvyšší čas niečo urobiť so svojím telom keď už aj toto je námaha...

tapka

Nenut sa do toho,ani mne to vobec nic nerobi...neviem sa pritom vobec uvolnit a pomysliet na vrchol nie to este hybat sa tak aby to partnerovi vyhovovalo.Je to pre mna velmi namahave,tak ako keby som cvicila a nie sexovala.Takze ty si len kludne lahni zatvor oci a daj priestor jemu.