Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s dierkou v uchu.

Príspevok v téme: problem s dierkou v uchu.
ollie

ahojte. uz asi pol roka ma trapi problem s mojou dierkou v uchu. ked si dam nausnicu do ucha, hoci aj len tak, na 5 minut, tak sa mi dierka velmi zacervenie, zacne mi z nej vytekat nieco priesvitne (pripadne nieco zlte) a popri dierke aj na spodnej casti ucha sa mi zacne ako keby lupat koza. proste neviem to opisat. asi sa mi ta dierka zapali. potom ma z toho svrbi cele ucho. velmi by som chcela nosit nausnice, pretoze ich mam velmi rada, ale nemozem. myslite, ze keby som si dala nausnice do liehu, tak mi to pomoze? alebo som alergicka na nausnice? inak skusala som aj z chirurgickej ocele, zo zlata, striebra, obycajne nausice, ale vzdy sa mi urobi to iste. :/ som z toho zufala.

daniela7774

Ja mám podobný problém, ale len pár dní. Tiež som tu chcela napísať, ale už to nebudem písať znova, keď ty si v podstate napísala to isté. Rozdiel je v tom, že ja náušnice z chirurgickej ocele môžem zniesť, no len na pár hodín. Potom sa mi stane to isté, čo tebe. Ale ako vidím, nikto si s týmto našim problémom nevie dať rady.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem s dierkou v uchu. - Fórum - ZDRAVIE.sk