Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prenasledovana?

chladomor

lost,
Podľa mňa trollov vedia odhaliť pomerne rýchlo, jedine ak by tvoja trollovacia činnosť bola skalopevne konzistentná (pri tej istej IP adrese) na všetkých fórach a po všetky dni.

lost

haha, ver mi ze ja trollujem niekedy dost extremne dost seriozne fora a nikto mi este neklopal na dvere :D

az ma to uraza :P a som sklamany, ja ze to je ako vo filme, ze pridu muzi v ciernom (ako agenti tajnej sluzby) mi dohovorit alebo nieco

a nic :( to je nuda, idem trollit inde :)

chladomor

Ono by tiež bolo naivné myslieť si, že vláda (či už naša, európska, americká alebo ešte nejaká ktorú ani nesmieme poznať) nesleduje svojich občanov na internete. Je to dobrý nástroj ako aspoň z časti odhaliť záškodníkov proti systému.
Najskôr to funguje asi tak, že každého z času na čas skontrolujú a keď je pre nich zaujímavý, tak ho skúmajú podrobnejšie.
Ak teda na fórach a v e-mailoch nevypisuješ veci typu:
11. september bol false flag, Amerika vedie útočné vojny, Dane sú zdieraním ľudu výpalníckym štátom, demokracia nefunguje, cigáňov treba držať na uzde, moslimov treba vyhnať, Rusko je našou nádejou,...
Tak nie si pre nich zaujímavá a skontrolujú ťa len tak námatkovo raz za čas. Nie je to nič osobné, si na tom rovnako ako my všetci.
Prípadným riešením by azda bolo len prestať používať internet.

muhuhee1

sledoval na PC ? ako to myslis ? kto to je ? o čo mu ide ? čo ste spolu mali ? prečo ti robí ? a čo všetko robí ? sleduje ťa aj normalne keď si niekde vonku ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prenasledovana? - Fórum - ZDRAVIE.sk