Záhadná choroba - oslabená imunita - prejavy na koži

Príspevok v téme: Záhadná choroba - oslabená imunita - prejavy na koži
DzanaFX

Mám známeho, ktorý má záhadnú chorobu, na ktorú nikto nevie už veľmi dlho prísť. Má oslabenú imunitu, berie lieky, ktoré mu škodia. Opísal mi to tak, že aj malé poškrabanie mu urobí škrabance po tele. Sama tomu nechápem, nestretol sa s tým niekto? Orgány mu fungujú na polovičku...Nevie niekto pomôcť?

RNG

Niektore vyrobky z obsahom betaglukanov obsahuju manoproteiny a su ludia na ne citlivi. Preto ked chces pouzivat betaglukany, najdi si ciste, bez hubovych alebo kvasnicovych zvyskov.
A mozno bol ten imunoglukan niecim zamoreny, alebo pridali don nejake e-cka, co ti vyvolali alergiu

Kýčera

Polly 444 - nemáš začo.Nedávaj si ani ten Zodak, počkaj 48 hod. kým sa Ti to z krvi vyplaví a mala by si pocítiť zlepšenie. Na svrbenie tela Ti pomôže studená sprcha. Potom nastúpi detox-ak máš možnosť, čo najrýchlejšie choď do sauny/ uvidíš, čo sa Ti objaví na koži/. Už som unavená, zajtra sa môžeme spojiť.

Polly404

To je pravda, ďakujem veľmi pekne za radu. Už som si od zúfalstva včera nasadila Zodac, ale až dnes som to začala dávať do súvisu s Imunoglukanom, nakoľko už ani v noci neviem spať, čo ma všetko svrbí a už sa ma okolie začína pýtať, čo mám s pokožkou. A dnes som si uvedomila, že som nevymenila prášok na pranie, ani aviváž, jediné, čo pribudlo, je Imunoglukan a odvtedy aj moje problémy, ktoré sa zo dňa na deň stupňujú. Dnešným dňom vysádzam. Ešte raz ďakujem.

Kýčera

Okamžite ho vysaď, máš naň alergickú reakciu-svrbenie tela. A dávaj si pozor, nemala by si konzumovať ani hlivu ustricovú.

Polly404

Dobrý deň, trochu mi to tu pripomína seba...v priebehu 4 mesiacov som brala 4-krát antibiotiká. Lekárka mi povedala, aby som si kúpila Imunoglukán a ten brala aspoň 3 mesiace, aby sa mi posilnila imunita. Beriem ho asi mesiac a pol a odvtedy ma neskutočne svrbí celé telo, z ničoho nič sa mi na tele vyhadzujú červené fľaky, ktoré zmiznú a hneď sa vyhodia inde a keď sa čo i len trošičku poškriabem, tak mi zostanú obrovské vypuklé červené škrabance ako po boji s vlkom. Môže to byť od toho Imunoglukánu na posilnenie imunity? Veď nikde nepíšu, že má kontraindikácie.

krado

iilek urcite som sa nikoho nechcel dotknut ani si robit srandu s lekárov a už vôbec nie s chorých ľudí, len viem ako sú ludia zavádzaní a klamaní. O tom mi išlo, pokiaľ vám pomohli chvala bohu, len nybýva to tak vždy. Nehovorí sa tu o bylinkách,ale o bylinných preparátoch a to je niečo iné. Napr. vitamíny , betaglucany s antioxidačnými účinkami.Koľko lekárov vám povie aby ste užívali probiotiká keď beriete antibiotiká, máloktorý a mali by vedieť ako likviduju crevnú mickrofloru a tym oslabuju imunitu, to som tým chcel povedať a nie si robiť z niekoho srandu a znižovať kredit kvalitných odborníkov lekárov.

[zruseny17]

a mimochodom,ak su tie doplnky take ucinne, kde su tie zastupy vyliecenych ludi???zaujimala by ma nejaka statistika kolko ludi sa realne aj vyliecilo homeopatikami...asi nikto,preto sa to ani nikde neuvadza...
ale taki ako krado mi napisu ze dolezita je prevencia...no este ze leukemiu dostanu aj male deti...z coho?zo zlej stravy?nie,urcite sa to na nich prenieslo od matky a bla bla bla...kazdy vidi len tu svoju pravdu...
krado je pekne ze nemas ani nadchu,nech ti to teda vydrzi...
a este jedna vec,k tomu ze lekari predpisuju co im kazu farma firmy...na mnohe choroby je len jeden liek,cize moc si ani ten lekar nenavybera...a ak je niekto odkazany na liek,ktory stoji v jednej davke 1000 eur a doktor ho predpise tak to robi urcite len preto aby zarobil...ach boze,svata prostoto ako povedal krado...

llek

Krado, ty si este nebol v situacii, ze ti fakt islo o zivot, tak nemas pravo robit si posmesky z ludi, co v takej situacii uz boli. Som si ista, ze by si sa na mnohe veci pozeral uplne inak.(hoci teraz si to nepripustis)
Ludia, drzte sa temy a odpustite si tie veci, co sa temy netykaju. A ked pisete, tak piste s ohladom na chorych ludi, nerieste si tu svoje ego
Nikushka- som rada, ze sa veci s krvnym obrazom upravili, ze sa citis dobre a snad aj to, ze si sem napisala.