Milujem sestru svojej manželky

Príspevok v téme: Milujem sestru svojej manželky
SomZufaly

Som už úplne zúfalý a neviem ako dalej preto píšem sem. Takže som v situácii z ktorej neviem či je možné sa vlastne nejako dostať. Milujem totižto sestru mojej manželky. Možno si budete myslieť, že som hajzel a že si nevážim svoju ženu lenže ja jej sestru milujem už desať rokov a stále to trvá. Ked som mal 25 spoznal som svoju terajšiu ženu a dali sme sa do kopy. Asi zhruba po 3-4 mesiacoch som spoznal jej mladšiu sestru a akoby do mňa udrel blesk. Zo začiatku som si myslel, že je to len pobláznenie, ale ako sa ukázalo nebolo to len také chvílkové poblúznenie. Ked to ani po roku neprestalo tak som začinal byť zúfalý, ony majú so sestrou úplne úžasný vzťah a vedel som že keby som sa s jej sestrou rozišiel stratil by som obe a navyše som urobil najväčšiu chybu svojho života a oženil som sa so sestrou tej ktorú milujem - najskôr asi pod tlakom z beznádejnej situácie a preto, že som zbabelec - ja neviem. Ale proste prežívam peklo na zemi, lebo sesra mojej manželky býva o ulicu dalej - navyše sa pred dvoma rokmi vydala, stretnutia sa nejak veľmi obmedziť nedajú -a to som už skúšal, nepomohlo. O mojich citoch nevie nikto iba ja sám a dusím to v sebe a je mi z toho príšerne. S tou sestrou mojej manželky sme sa za tých 10 rokov tak zblížili že sú z nás najlepší priatelia a nikdy medzi nami nepadol ani len bozk iba sa občas objímeme a to sú tie chvíle pre ktoré žijem. Milujem byť v jej prítomnosti no zabíja ma táto situácia a ten pocit že nemôžem byť s tou ktorú milujem. Dakujem každému kto si toto celé prečíta a poskytne nejakú radu. Dakujem

malickaaaaa

tak co na to... ked povies pravdu tak si rozbijes rodinu...
A az tvoja svagrina nic neciti k tebe tak ostanes sam ako palec...

Carie

No rozmyslas uplne sebecky, jedine, co ta zaujima je dostat sa jej sestre do nohaviciek a vobec neberies ohlady na city svojej zeny! Zabila s tebou najlepsie roky zivota, s chlapom, ktory si ju nevazi, nezasluzi a nemiluje ju. Cely ten cas mohla byt s niekym, kto by ju miloval, ty si jej tuto moznost z cireho egoizmu ukradol. Este nie je tak stara, aby nemohla mat bez problemov deti, ale moc vela casu uz nema, tak ju nechaj ist, nech si aspon teraz najde toho praveho. Mysli konecne aj na nu, nielen na seba! A co sa tyka jej sestry, kludne jej to povedz, aspon sa to vsetko konecne vyriesi. Hovoris, ze je ako anjel, velmi dobra a dobrosrdecna, ze ma s tvojou zenou velmi pekny vztah. Zena nikdy nepojde proti svojej sestre! Si myslis, ze caka len na to, aby sa s tebou mohla vyspat, hoci ma manzela ktoreho lubi a s ktorym sa pokusaju a babatko. Jo, povedz jej to, aspon s tebou prerusia kontakt obe a konecne nebudes ublizovat svojej manzelke, ktora ti dala vsetku lasku a ktoru si ty vobec ale vobec nezasluzis!

piktogram

Podla mna by si nemal byt ani s jednou, ale nejaky cas sam. Mozno prides na to, ze ju nemilujes, ale bola to len tuzba po niecom, co nemozes mat. Ak sestra citi to iste ako ty, pokazi to jej vztah s tvojou manzelkou - jej sestrou. Ak neciti, uz nikdy nebude mat k tebe taku doveru, bude v tebe vidiet parchanta, ktory zradil jej sestru. A ak jej to povie, tak si skoncil (ak sa jej vyznas zo svojich citov, okamzite ju stavias do zlozitej pozicie, nech uz ona teba vnima akokolvek). Ak svojho muza miluje, nemas sancu. Osobne mam tiez mladsiu sestru. A neexistuje chlap, kvoli ktoremu by som ju zradila, hlavne ak mame medzi sebou vyborny vztah. Krv nie je voda. Chlapi pridu a odidu (nie, neberiem to lahkovazne), no sestru mam len jednu.

Tvoja zena mozno nechce deti preto, lebo vie, ze ich s tebou nemoze mat. Nieco vnima, len presne nevie, co to je. Hadala by som to tak. Neboli by ste prvy par, u kt. som nieco take videla. Neostali spolu a s novym partnerom bolo male na ceste do polroka. A preboha, len to nezacnite skusat (deti) teraz. Uz je aj tak neskoro.

Moj nazor, ale len jeden z mnohych.

SomZufaly

Pýtali ste sa na vek a na deti. Ja mám 37, manželka 34 a jej sestra 30. Deti nemáme, hoci ja som chcel. Hlavne zo začiatku, aj preto lebo som si myslel , že dieťa by situáciu možno vyriešilo no teraz si myslím, že by sa to príchodom dieťaťa len zhoršilo a manželka je žena, ktorá nieje príliš materinský typ, na začiatku manželstva povedala, ak už má mať dieťa tak až po tridsiatke tak sme to odložili a aj ked už má vyše tridsať, o dieťati sme sa už dlho nebavili, ona po ňom veľmi netúži a ja neviem či by dieťa momentálnu situáciu neskomplikovalo ešte viac, aj tak už je to dosť zložité. No a manželkina sestra sa s mužom pokúšajú o dieťa , ale nedarí sa im. Čo sa týka citov manželkinej sestry ku mne tak neviem, aké sú. Obaja vyhľadávame spoločnosť jeden druhého a niekedy sa mi zdá, že i ona niečo cíti ku mne, ale ona je veľmi milá a nekonfliktná, takže ťažko mi je rozoznať, čo cíti ona. O tom povedať jej to a spoločne to vyriešiť som už rozmýšľal veľakrát, lenže som nevedel či je to správne riešenie , ale som pevne odhodlaný situáciu riešiť, asi jej naozaj poviem o tom čo k nej cítim, je tu však stále tá možnosť, že by som sa dozvedel, že aj ona cíti to isté, prípadne sa môže stať to, že ked už to bude vedieť tak sa budem pokúšať ju presvedčiť aby bola so mnou, teda v tom prípade ak by tam boli nejaké city aj z jej strany. Čo sa týka toho názoru, že si ju idealizujem, tak to si nemyslím. Ona je naozaj taký anjel. Je to proste typ ženy, ktorá ked príde do miestnosti tak sa to tam celé naplní takým dobrom, vyžaruje neskutočne pozitívnu energiu. A veľmi si spolu rozumieme, tak ako s ňou som si nikdy nerozumel so žiadnou ženou. Obaja máme radi knihy, poéziu, umenie a prírodu a jednoducho tie chvíle s ňou sú tie jediné kedy cítim, že ten život naozaj má zmysel. Inak sa väčšinu času iba trápim nad vzniknutou situáciou a radšej by som riešil iné problémy a nie to, že prečo nemôžem byť so ženou ktorú skutočne milujem a s ktoru by som mal úžasný vzťah, lebo riešiť niečo takéto už takmer v štyridsiatke mne samému príde dosť trápne, ale keby to netrvalo tak dlho, nebolo to také silné a neubíjalo ma to, tak by som to takto neriešil...

Carie

No urobil si chybu ze si si ju bral, to uz vies. Voci tvojej manzelke je to velmi nefer, skus sa vcitit do nej. Zije 10 rokov v manzelstve s muzom, ktory ju nikdy nemal rad a je s nou len preto, aby mal kontakt s jej sestrou. Dost krute co? Keby sa to dozvedela, zrejme by ju to polozilo. Nepises o nej ziadne negativa, zrejme ako manzelka je dobra. Tak si skus tuto svoju situaciu nejak vyriesit, ako ti tu uz radili, skus sa naucit svoju zenu milovat a neidealizuj si jej sestru. Ak si presvedceny, ze to nie je mozne, tak zo vztahu so svojou zenou radsej odid, ale nikdy jej nehovor pravy dovod. Alebo sa pretvaruj nadalej, tak ako doteraz, hraj sa na slusneho manzela, snivaj o sestre ktoru nikdy mat nebudes, aspon tvoja zena bude stastna a bude mat iluziu dokonaleho manzelstva.

jahodka123

jak vystrihnuté z Paneláku :D

Nuž, ale nezávidím ti túto situáciu a riešenie na nu asi neexistuje. Rozvedieš sa s manželkou, stratíš aj jej sestru. Jej sestra, ako píšeš, má už svoju rodinu, je vydatá, tak pokial nechceš zničiť život minimálne 4-om ľudom, tak to nerieš... Alebo sa rozveď, odsťahuj a začni žiť znovu.

myshl

Jediné čo na tebe si cením
je tvoja sestra kvôli nej sa mením,
ja viem že kvôli tebe vymyslel som ráno,
kvôli sestre však obetujem spánok.

Pozerám sa v očiach vidím jas
vďaka tvojej sestre ľúbim zas

Na svete sú veci čo sú krásne
tvoja sestra mi ich dala to je jasné
to čo mi ty dávaš to je málo
opýtaj sa sestry čo sa stalo ..