Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem sestru svojej manželky

Príspevok v téme: Milujem sestru svojej manželky
SomZufaly

Som už úplne zúfalý a neviem ako dalej preto píšem sem. Takže som v situácii z ktorej neviem či je možné sa vlastne nejako dostať. Milujem totižto sestru mojej manželky. Možno si budete myslieť, že som hajzel a že si nevážim svoju ženu lenže ja jej sestru milujem už desať rokov a stále to trvá. Ked som mal 25 spoznal som svoju terajšiu ženu a dali sme sa do kopy. Asi zhruba po 3-4 mesiacoch som spoznal jej mladšiu sestru a akoby do mňa udrel blesk. Zo začiatku som si myslel, že je to len pobláznenie, ale ako sa ukázalo nebolo to len také chvílkové poblúznenie. Ked to ani po roku neprestalo tak som začinal byť zúfalý, ony majú so sestrou úplne úžasný vzťah a vedel som že keby som sa s jej sestrou rozišiel stratil by som obe a navyše som urobil najväčšiu chybu svojho života a oženil som sa so sestrou tej ktorú milujem - najskôr asi pod tlakom z beznádejnej situácie a preto, že som zbabelec - ja neviem. Ale proste prežívam peklo na zemi, lebo sesra mojej manželky býva o ulicu dalej - navyše sa pred dvoma rokmi vydala, stretnutia sa nejak veľmi obmedziť nedajú -a to som už skúšal, nepomohlo. O mojich citoch nevie nikto iba ja sám a dusím to v sebe a je mi z toho príšerne. S tou sestrou mojej manželky sme sa za tých 10 rokov tak zblížili že sú z nás najlepší priatelia a nikdy medzi nami nepadol ani len bozk iba sa občas objímeme a to sú tie chvíle pre ktoré žijem. Milujem byť v jej prítomnosti no zabíja ma táto situácia a ten pocit že nemôžem byť s tou ktorú milujem. Dakujem každému kto si toto celé prečíta a poskytne nejakú radu. Dakujem

lienka00

teraz píšem trošku mimo toho...
ale nepoznáte nejaký dobrý romantický film s podobnou tématikou...
rada by som si pozrela

Ďakujem vopred za odpoveď

lienka00

úžasný romantický film by bol z tohto skutočného príbehu.

je to veľmi otázne ako skončí tento príbeh, no myslím, že dobre robíš ak sa chceš rozviesť.
Ak mám veriť všetkému čo tu píšeš, tak určite s ženou už neostávaj, partnerský vzťah ma fungovať na spoločných záujmoch, citoch. Toto manželstvo mi vôbec nepríde ako "kvalitné". A čo sa týka jej sestry - to potrebuje čas.

Prajem Ti veľa šťastia v živote...:)

P.S.: ak by záver príbehu dopadol nie celkom podľa tvojich predstáv, drž sa nad zemou - predsa na Slovensku je kopec krásnych, múdrych a milých žien len treba hľadať.

jasomto

zufaly, podla mna nie si hajzlik, si velmi moralny,ale si zaroven aj velky slaboch.to, ze si dal veci konecne do pohybu je super, lebo doteraz si nevedel konat podla toho co citis, ale podla toho, aby ta ini neodsudzovali..treba konat podla svojich citov, ale aby si inym ublizil co najmenej.
som trochu podobna ako ty a preto som ti len chcela poradit, co pomaha mne..teraz to bude skuska, ktora je aj pre silnych tazka. Preto, aby si sa uplne nepolozil, skus pohladat nejakeho fakt dobreho psychologa,ktoremu povies vsetko, co si tu napisal, a on ti mozno pomoze aj stat sa silnejsou osobnostou..mne to velmi pomohlo.

Carie

Zufaly, no konecne sa ides zachovat ako chlap. Len jej nehovor pravy dovod, to by polozilo kazdu zenu a myslim, ze taka strasna zas nebola aby si taku bolest zasluzila. Nech si mysli, ze si ju proste miloval a uz ta to preslo. A o sestre ani muk. Ale to snad vies. Doteraz si posral co sa dalo ale aspon teraz sa konecne zachovas dostojne. Ju to bude urcite aj tak dost boliet, ale aspon jej das slobodu a moznost najst si niekoho, kto ju bude lubit, mat s nim rodinu, deti. Vsak ma na to poslednu sancu. A ty sa zariad ako chces, cakaj na svagrinu, alebo na nu zabudaj a najdi si inu zenu. Uz nejak bolo, nejak bude. Prajem ti, aby si nasiel svoje stastie v zivote, ale skor niekde inde, pretoze tuto rodinu by si uplne rozvratil.

SomZufaly

Tieto rady na fóre mi veľmi pomohli a nemyslím si, že by to boli rady pubertálnych ľudí, lebo mne sa skôr zdá, že dnešná mládež sa venuje iným veciam a navšetvuje iné stránky ako zrovna zdravie.sk
Uvažujem nad rozvodom, lebo to asi bude najrozumnejšie riešenie, no potrebujem pár dní kľud. Ako to bude dalej s jej sestrou to neviem, stále čakám, a úplne ju chápem, že si to asi všetko musí prebrať v hlave. Nečakám, že by opúšťala kvôli mne muža a podobne, ale som rád, že som jej povedal čo k nej cítim, pretože má právo to vedieť. A Carie ja som netvrdil, že som ju od začiatku miloval, ale veľmi ma očarila a stupňovalo sa to. Už od začiatku som písal, že som myslel, že ma to časom prejde no nestalo sa tak.

Mrska Silvuska

Carie-pochopila som spravne, ze si vlastne vsetko chcela zhrnut do jednej vety, a to, ze Zufaly je vlastne jeden hajzlik ?

kafe

Zúfalý, ja ti držím palce. Vidím to trochu inak ako ľudia podomnou, nie si zákarák, za akého ťa tu majú.
Myslím si, že sestra cíti k tebe sympatie tiež a vydala sa, lebo na teba čakať nemohla (zakázané ovocie) a sama predsa nebude do konca života. Tak si niekoho našla. Nevzdávaj to. Uprac si najprv vo svojom živote - odí´d od ženy, rozve´d sa a čo bude ďalej.. uvidíš. Možno i o rok, dva sa veci pohnú tvojim smerom. Prajem ti to.

Carie

A v nazoroch moc staly nie si, najskor si hovoril, ze si sa dal dokopy so svojou manzelkou a hned ako si spoznal jej sestru si pochopil, ze to je zena tvojho zivota, zalubil si sa do nej a so zenou bol uz len preto, aby si mal kontakt s jej mladsou sestrou. Presne z toho isteho dovodu si si ju aj bral. A zrazu tocis, ze si mal rad aj svoju zenu, ze si sa pokusal s nou vybudovat vztah a ze sa zmenila. Seres si do huby. Nech by ona urobila cokolvek a nech by bola akakolvek, tebe by nebola dost dobra, pretoze si ju nikdy nechcel, nikdy nemiloval a nikdy nemal rad. Vyuzil si ju, poslapal po nej len aby si sa sebecky dostal k tomu, co chces bez ohladu na to, kolkym ludom tym ublizis a znicis zivot. Jasne, ak sa dostanes svojej svagrinej do nohaviciek bude to tvoja vyhra, ty nestratis svojho surodenca ani svoju rodinu. A ako by si sa citil, keby sa tvoja svagrina s tebou dala dokopy a neskor by si zistil, ze to urobila len kvoli tomu, ze sa chcela dostat k tvojhmu bratovi alebo bratrancovi, teba by vyuzila a presupla by sa zase do inej postele. Ale takto ty rozmyslat nedokazes.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem sestru svojej manželky - Fórum - ZDRAVIE.sk