Milujem sestru svojej manželky

Príspevok v téme: Milujem sestru svojej manželky
SomZufaly

Som už úplne zúfalý a neviem ako dalej preto píšem sem. Takže som v situácii z ktorej neviem či je možné sa vlastne nejako dostať. Milujem totižto sestru mojej manželky. Možno si budete myslieť, že som hajzel a že si nevážim svoju ženu lenže ja jej sestru milujem už desať rokov a stále to trvá. Ked som mal 25 spoznal som svoju terajšiu ženu a dali sme sa do kopy. Asi zhruba po 3-4 mesiacoch som spoznal jej mladšiu sestru a akoby do mňa udrel blesk. Zo začiatku som si myslel, že je to len pobláznenie, ale ako sa ukázalo nebolo to len také chvílkové poblúznenie. Ked to ani po roku neprestalo tak som začinal byť zúfalý, ony majú so sestrou úplne úžasný vzťah a vedel som že keby som sa s jej sestrou rozišiel stratil by som obe a navyše som urobil najväčšiu chybu svojho života a oženil som sa so sestrou tej ktorú milujem - najskôr asi pod tlakom z beznádejnej situácie a preto, že som zbabelec - ja neviem. Ale proste prežívam peklo na zemi, lebo sesra mojej manželky býva o ulicu dalej - navyše sa pred dvoma rokmi vydala, stretnutia sa nejak veľmi obmedziť nedajú -a to som už skúšal, nepomohlo. O mojich citoch nevie nikto iba ja sám a dusím to v sebe a je mi z toho príšerne. S tou sestrou mojej manželky sme sa za tých 10 rokov tak zblížili že sú z nás najlepší priatelia a nikdy medzi nami nepadol ani len bozk iba sa občas objímeme a to sú tie chvíle pre ktoré žijem. Milujem byť v jej prítomnosti no zabíja ma táto situácia a ten pocit že nemôžem byť s tou ktorú milujem. Dakujem každému kto si toto celé prečíta a poskytne nejakú radu. Dakujem

monca.

ak je pravda co o nej pises tak si myslim,ze aj z jej strany tam budu nejake city.povedz jej to je to stale lepsie ako to taku dobu drzat v sebe a aspon zistis na com si a poriesite to

eam

To, že si sa oženil so ženou, ktorú vlastne nemiluješ, nezmeníš. Nemáte deti, nemiluješ ju, tak vlastne prečo si s ňou? Trápiš sa, život je krátky. Ale kde máš istotu, že ťa jej sestra bude chcieť? S tým nerátaj. Keď nedokážeš svoj život upriamiť na svoju ženu, ukonči to. Ak ťa jej sestra ľúbi, bude mať šancu s tým niečo robiť, ale ak ťa berie len ako švagra, rátaj s tým, že budeš sa musieť poobzerať niekde inde.

SomZufaly

No manželkina sestra a jej muž - toho až tak nepoznám, síce som sa s ním niekoľkokrát rozprával, ale on je dosť introvert, takže veľa o ňom neviem, no to ich manželstvo je v poriadku aj ked nieje to podľa mňa nejaká šialená láska ani nič podobné, ale vychádzajú spolu dobre, nejaké veľké hádky alebo nezhody medzi sebou nemajú. Jediné čo ma prekvapuje je to, že som si myslel , ked sa manželkina sestra vydala, tak že bude častejšie s mužom a naše prechádzky a stretnutia sa obmedzia, no nestalo sa tak. Ja som sa aj snažil obmedziť s ňou kontakt, ale často je to ona, ktorá mi zavolá či sa mi nechce ísť s ňou vyvenčiť psa, to ona sa väčšinou pýta kedy sa pôjdeme zase prejsť a podobne. S manželom sa nehádajú podľa mňa preto, že ona je nekonfliktný typ, s ňou sa ani nejako pohádať nedá. Za tých 10 rokov som ju videl nahnevanú možno tak tri krát a ona ked sa hnevá, tak je to zlaté, to naopak moja žena ked je naštvaná, tak mám pocit, že začína tretia svetová vojna. Carie - to že by som ju neznášal nieje pravda! Svoju manželku mám rád, ale neľúbim ju. To manželstvo je v podstate dosť harmonické, sem tam nejaká hádka a vídame sa vlastne len v noci, lebo ja končím v práci neskôr ako ona a voľný čas trávime každý inak , pretože ja mám rád prírodu a umenie napríklad a ona má svoje kamarátky z práce s ktorými cez týždeň chodí na kávu a cez víkend na nákupy a kozmetiku. Finančné problémy sme nikdy nemali, no nie sme milionári a moja žena má dosť vysoké nároky, takže sme sa často hádali o tom, že míňa príliš veľa a ona na to - ved máme dosť a mám byť rád, že sa o seba stará. A vo väčšine vecí jej aj tak dávam za pravdu, pretože tiež mám výčitky svedomia, že ju neľúbim. Naozaj mi je ľúto, že nastala táto situácia, ale jej sestra je naozaj výnimočná žena a som si istý, že už nikdy takú nestretnem. Pamätám si naše rozhovory, ako mi rozprávala o láske a o tom, čo to láska je a aká je krásna, čítala mi poéziu - ja viem, že to vyzerá ako reči zamilovaného pubertiaka, ale snažím sa byť úprimný a otvorene napísať čo k nej cítim. Napriek tomu, že medzi nami nikdy nedošlo ani len k bozku, zažil som s ňou tie najromantickejšie chvíle. Ako dospelý človek by som mal asi napísať, že takéto veci sú nepodstatné, ale ona mi ukázala, že práve v takýchto maličkostiach sa ukrýva to najväčšie šťastie a to, vdaka čomu môže byť človek šťastný a tešiť sa na tieto chvíle, lebo jedine ked som s ňou cítim sa šťastný - a nemyslím si, že je správne aby sa niekto uspokojil so životom v ktorom sú jeho jediné chvíle šťastia ked dostane výplatu. Ona je proste žena ktorá má v sebe stále kus dieťaťa a mladistvej sviežosti a to si na nej nesmierne cením.

Carie

Nech uz to dopadne akokolvek, odid od nej. Ona nic zle nespravila, aspon zatial si nenapisal nic take strasne co by vykonala. Jej sestra jej evidentne rozumna, vidim, ze ta uz nic nezastavi jej to povedat. Ked ta odmietne, tak sa s nou aspon dohodni, ze ani jeden z vas to nikdy nepovie jeho zene, taku ranu pod pas si nezasluzi len za to, ze nechodi do prirody a nechce psa. Ty sa zdekuj z toho vztahu, proste jej povedz, ze ju uz nelubis, sice ju to tiez zasiahne, ale urcite nie tak velmi, ako keby vedela, ze si ju ani nikdy v zivote nelubil a celych 10 rokov si zboznoval jej sestru.

Carie

Zufaly, mas pravdu. Min. jeden z vas troch musi trpiet, a ty chces, aby to bola tvoja zena. Mile od teba. Vyhovarat sa, ze nemas rad svoju zenu, lebo nechce psa alebo nechodi rada do prirody je ubohe. Ak je to pre teba tak zivotne dolezite, ste si to mali ujasnit uz pred manzelstvom. Okrem toho, nikdy nenajdes cloveka co bude uplne rovnaky ako ty a to co hovoris su podla mna nepodstatne blbosti. Ak by ste sa mali radi, tak sa zariadite tak, ze ona pojde do baru s kamoskami, ty do prirody s kamosmi a vecer sa stretnete, aspon si budete moct rozpravat zazitky a mali by ste moznost si aj chybat. Ak by ste sa mali radi! Ale ty ju nelubis, mam pocit ze ju dokonca neznasas, preto ta vytaca kazda malickost na nej.

Carie

myopinion: ak sa vydas za muza, ktory do teba bude sialene zamilovany, nic moc tym nevyriesis. lebo zamilovanost trva tak max. 2 roky, potom pride stereotyp, takze lepsie je riadit sa rozumom. ale casto je to proste o nahode, lebo ludia sa vo vztahu velmi radi pretvaruju, ako napr. tuto tento

AlexSandra

Tak vidite, barova zienka, co nechce deti. Vraj si ho nezasluzi? Ved nic zle nevykonal, len sa zalubil.

Preco hovorite, ze nemoze byt zalubeny, ked ju NEpozna? Ved sa stretavaju 10 rokov. Nie je to snad dost? Mysleli ste: "Nepozna ju v posteli?"

No skutocnost s unahlenou svadbou ti nepridava. No iste povahy ludi su manipulovatelnejsie a moze sa im to stat. Cize ona ta skor do svadby tlacila, hoci je barovy typ, z toho mi vychadza jedno: Zdal si sa jej aspon v istom ohlade super muz a chcela si ta poistit. Nechcem by staromodna, ale naco zena iniciuje svadbu, ked nechce mat v blizkej dobe deti? Keby ju navrhol muz, nic nepoviem.

Zufaly, otazka na teba - Ako vychadza tvoja svagrina so svojim muzom? Dolezita otazka, vies asi preco...

Mozes napisat viac o svojej manzelke? Dost ma tvoj problem zaujal a vrta mi v hlave.