Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára

Príspevok v téme: Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára
miska174

Celý tento môj príbeh sa začal ako z romantickej knihy..Poznáte to-keď niekoho stretnete, prvé zazretie a obaja viete, že chcete byť spolu..áno, láska na prvý pohľad..Všetko išlo až priveľmi dobre..ihneď sme sa začali stretávať, rozumeli sme si vo všetkom, neprešiel jeden deň, kedy by sme spolu neboli..Správal sa ku mne anjelsky-raňajky do postele, spravil pre mňa čokoľvek, keď prišiel deň, keď ma predstavil rodičom(bolo to po mesiaci stretávania), bola som prekvapená, no šťastná, že to myslí so mnou vážne. Bol to ten muž, o ktorom som si myslela, že je to ON, ten princ na bielom koni, nikdy sme sa nenudili, nikdy nenastal okamih trápneho ticha..Jediná vec, ktorá bola trhlinou, bolo, že on nechcel vzťah, pretože vyšiel z dvoch nešťastných vzťahov a keďže aj ja som skončila nevydarený vzťah, nechcela som hneď do toho ísť. Chcel len čas, aj napriek zoznámeniu s rodičmi, kamarátmi, sme spolu akoby "nechodili". Posledný mesiac sa naše stretávania obmedzili, no stále mi tvrdil, že on chce so mnou byť, že ma má rád. Keď sme sa naposledy stretli, trošku sme sa pohádali, prvýkrát, na další deň sa mi ospravedlnil a povedal, že keď sa prestanem hnevať a odpustím mu, nech sa mu ozvem. V ten istý deň, som ho stretla...Držiac sa za ruky s inou..
váš názor?

Zvedavcek75

miska174- to, ze ta predstavil rodicom, neznamena, ze to je vazne. Netusis, kolkatu v poradi ta predstavil, co im povedal, ked ste odisli (ci to je len kamoska)..atd..

taketo predstavovania netreba brat vazne, este sa v zivote popredstavujes par rodicom isto, tak to ber s nadhladom ;)

miska174

arman telenovely nepozeram..:) a ja ani neverim na idealneho partnera, skor si myslim, ze je to o kompromisoch..ale on sa mi taky zdal..ja viem, ze dava..no netreba sa nikdy vzdavat, lebo zivot ide dalej :)

miska174

a mna predstavil rodicom? a snou by chodil? to si nemyslim..skor nas mal obidve..mna ako zalohu..keby ho ta druha nechcela..

arman

moj nazor?
potrebujes sa este poucit, a zivot ti prave dava facky. :-) Navzdavaj sa... ides dalej. ;-) A menej telenoviel, a rozpravkovych knih do zivota.

miska174

a to, ze mi hovoril,ako strasne so mnou chce byt, ze mam nanho pockat..a ze nikoho ineho nechce len mna..to bolo co? ja viem ze sme spolu nechodili..ale nemusel ma klamat a mohol mi to aspon povedat do oci..

Zvedavcek75

to ako blbne ten net, moju spravu dal trikrat ci kolko sem..ach jo..

no vidis, tak si sikulka, tak potom tu zbytocne o tom nedisktuju, nevysedavaj za netom, chod von do prirody skamaratmi, nacerpaj novu energiu a tes sa na niekoho noveho :)

a nezabudni, vsetko zle je vzdy na nieco dobre!
a co ma byt, bude!

pantha rei ;)

Zvedavcek75

to ako blbne ten net, moju spravu dal trikrat ci kolko sem..ach jo..

no vidis, tak si sikulka, tak potom tu zbytocne o tom nedisktuju, nevysedavaj za netom, chod von do prirody skamaratmi, nacerpaj novu energiu a tes sa na niekoho noveho :)

a nezabudni, vsetko zle je vzdy na nieco dobre!
a co ma byt, bude!

pantha rei ;)

Zvedavcek75

no dakujem za gratulaciu, ale este svadba, nebola, tak az po nej :P

no to je jedno, je uplna boblost podla mna rozpytvavat, co preco, ako, naco, preco to urobil, hento tamto.
Dolezite je, ze to urobil, vybral si, tebe ublizil atym to hasne.

Otazka znie:

chces dalej tohto chlapa? ked si vybral inu? dufam, ze nie.

uloha: vymazat jeho cislo, nemysliet nanho, neozyvat sa, co nevidi ocko, aj mysel sa preladi, a chodievaj von s ludmi, nerozpravaj o tom, a snaz sa spoznat noveho chlapa, aspon na odreagovanie - flirtovanie (kamosa):)

pomoooze:)