Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára

Príspevok v téme: Ideálny chlap sa nečakane zmenil na najväčšieho klamára
miska174

Celý tento môj príbeh sa začal ako z romantickej knihy..Poznáte to-keď niekoho stretnete, prvé zazretie a obaja viete, že chcete byť spolu..áno, láska na prvý pohľad..Všetko išlo až priveľmi dobre..ihneď sme sa začali stretávať, rozumeli sme si vo všetkom, neprešiel jeden deň, kedy by sme spolu neboli..Správal sa ku mne anjelsky-raňajky do postele, spravil pre mňa čokoľvek, keď prišiel deň, keď ma predstavil rodičom(bolo to po mesiaci stretávania), bola som prekvapená, no šťastná, že to myslí so mnou vážne. Bol to ten muž, o ktorom som si myslela, že je to ON, ten princ na bielom koni, nikdy sme sa nenudili, nikdy nenastal okamih trápneho ticha..Jediná vec, ktorá bola trhlinou, bolo, že on nechcel vzťah, pretože vyšiel z dvoch nešťastných vzťahov a keďže aj ja som skončila nevydarený vzťah, nechcela som hneď do toho ísť. Chcel len čas, aj napriek zoznámeniu s rodičmi, kamarátmi, sme spolu akoby "nechodili". Posledný mesiac sa naše stretávania obmedzili, no stále mi tvrdil, že on chce so mnou byť, že ma má rád. Keď sme sa naposledy stretli, trošku sme sa pohádali, prvýkrát, na další deň sa mi ospravedlnil a povedal, že keď sa prestanem hnevať a odpustím mu, nech sa mu ozvem. V ten istý deň, som ho stretla...Držiac sa za ruky s inou..
váš názor?

Maoam

miska - no tak takto ta lahsie dostal do postele, ako keby bol byval uprimny

ale tak snad sa ti otvorili ocka a nabuduce budes obozretnejsia

miska174

ako mohol byt ku mne uprimny, ked uz ma inu a je vo vztahu, ked mne tvrdil, ze ziaden vztah nechce,lebo sa nato neciti..a ano sme naivne a hlupe..preto trpime..

doubledog

zjavne si sa mu pacila, akurat nechcel/nemohol rozbiehat nic trvalejsie.

a bol pritom k tebe dost uprimny, to ze si mu neverila, je tvoja chyba.

miska174

tiez si myslim, ze mu slo len o to jedno..len nechapem, preco mi to nepovedal, ked som sa nato pytala hned na zaciatku,ale mi rozpraval rozpravky o tom,ako som ta, na ktoru tolko cakal..zhodou nahod sme sa stretli este pred rokom od tohto stretnutia,len vtedy som bola vo vztahu a nechcela som ho..presne po roku sme sa stretli zasa..

piktogram

je tomu na vine zensky "spasitelsky syndrom".. naivna "nadej" zien, ze pri nich sa chlap zmeni, kvoli nim, z lasky. ze ony ho "zachrania". (teda, pri vacsine. toto su moje pozorovania).

blbost. z bodliaka ruza nebude.

doubledog

hej, len nerozumiem tomu, ze maju s babou vztah, ale zaroven im tvrdia, ze ho nechcu.
ako sa vobec k takejto teme dostanu, ked uz su vo vztahu?