Chorvátsko-Tučepi. Boli ste tam?

pillli

jasné, treba ísť do malých pobrežných dediniek ak chcete takéto útulné pláže, nie komercia typu Vodice, Makarska a spol. to je hrozné, v živote by som tam nešla na dovolenku

lost

A kde su opustene plaze? :)

Zatial co som hladal, vzdy nechutne plne plaze, napriklad : www.lopar.sk
...

ja chcme taketo nieco :)
www.tripsguide.com

existuje take nieco vobec v HR/IT ?

jaaa83

sú tam úzke pláže,úzke chodníky,je to také stiesnené a preto aj "hlava na hlave".ja osobne by som tam už nešla.

čerešňa

Och joj, my tam ideme presne koncom júla, takže sa môžem tešiť...ale tak ostáva mi len dúfať, že to nebude až také zlé. Minulý rok sme boli v Gradaci a tam sa mi veľmi páčilo, dali sa nájsť ozaj pekné romatické zátoky. Podgora je možno menej navštevovanejšia, ale sú tam menšie pláže a tak predpokladám, že je to tam rovnako obsadené. Či? :o)

flegma

aj ja suhlasim, Tučepi je celkom veľké letovisko a preto je preplnené, o poznanie lepšie to bolo hned vedla, Podgora...i ked aj tam si treba rano privstat a hodit karimatky na plaz (jul)

M.O.

Presne tak, Tučepi je známe letovisko, kde to v lete je hlava na hlave a nedá si poriadne užiť ani more, pretože sa nie je kde pohnúť... Keď sme tam boli mi, našli sme si zátoky, resp. sme autom išli trošku ďalej na samotky... ale to za to nestálo....možno že teraz v júni to tam je zriedenejšie, ale my sme tam boli v špičke leta - na konci júla...