Sama

Príspevok v téme: Sama
8Sandra8

Ahojte, viem že takýchto tém je tu asi veľa, ale mám 18 a ešte som nemala priateľa. Keďže sestra, ktorá je odo mňa o 2 roky mladšia má polročný vzťah, tak sa to aj očakáva odo mňa. Každý v rodine sa ma vypytuje či niekoho mám a potom mi hovorí, že ako to je možné veď už mám 18 a nikoho nemám. Už mi to lezie na nervy. Kamarátov s tým nechcem otravovať, tak som sa zverila tu Vám a prosím odpustite si hlúpe komentáre, ďakujem.

lost

haha, typicka povaha starsich psov :D

inac teraz ten moj ma cca 1,5 roka a je stale "stenaci" a to si neviem predstavit ze ON bude taky "starsi" resp ze sa zmeni jeho spravanie na SERIOZNE :D

to je ako s ludmi :D v mladosti sialeny clovek a potom ked je stary tak je seriozny.. takmer nemozna zmena..

to som zvedavy aky bude moj pes za 10 rokov :)

8Sandra8

:D mňa víta to naše šteniatko ako prvé :) ten "starší" sa pozrie vidí že som prišla a to je tak všetko :D

lost

hmm, no ja len 1, ale vzdy ma zaujimalo ake to je mat dvoch naraz :)
lebo potom by sa pri pozerani TV / spani mohli obaja opierat z jednej strany a tak by to bolo vyvazenejsie :D
plus to privitanie ked pridem domov, kto bude prvy :D

8Sandra8

Ja sa v sebe nevyznám, na jednej strane je mi samej dobre, ale na druhej hlavne po večeroch keď už nič nerobím, tak premýšľam a zisťujem, že mi niekto chýba. Mám milujúcu rodinu aj priateľov, ale aj tak... Želám Vám ešte pekný zvyšok večera :)

shelly.

jááj drahá moja, ja voem o čom hovoríš. Mám 33 a nemám stáleho partnera a ani deti. Jednoducho som si zvolila taký život zatiaľ . A keď príde nejaká rod. oslava, pohreb, svatba tak babky hneď a ty sa kedy vydáš,alebo akože nikoho nemáš, ved si pekná. A čo kedy budeš mať deti ? Ma to vždy riadne nasralo, že čo sa starajú. Tak som raz na jednej svatbe, kde začali rýpať tetušky, že prečo si ešte neni vydatá ? odpovedala : no a ? aspon si užívam sex s kým chcem a kedy chcem. Si mala vidieť tie pohľady...odvtedy mám pokoj...a každý kto otvorí na tuto tému ústa odpovedám toto a už nerýpe dalej...