Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestala som chudnut

Príspevok v téme: Prestala som chudnut
orchidejka

pomozte mi prosim, ako znovu zacat chudnut. podarilo sa mi schudnut len do 3kg za dost dlhu dobu - 3 mesiace a vaha uz nechce ist dole. neviem preco je to tak..mojim problemom su boky a brucho. proste nohavice 40 su mi dobre - zapnem ich - ale na stehnach, cize nohach a viac menej aj na zadku su mi dost velke, no zase 38 su mi ovela lepsie, ale tie nezapenm. potrebujem dalej chudnut lebo vidite ako je to s tymi nohavicami. neviete mi poradit co robit?

Vans

Peta11- samozrejme, že behaním chudne brucho. Behaním chudne všetko! Komplet.A hlavne problémové partie žien. Nohy, zadok, brucho, boky. Ak by ľudia behávali vo väčšom merítku, neboli by obézny a nevymýšľali trápne diéty. Behanie je najlepšie a zároveň najprirodzenejšie kardio. Kto má fyzické možnosti aby behal(všetci do 100kg), radím vám začnite behať. Kto má veľkú nadváhu, tak aspoň rýchlokrok.

Carie

No ja som na tom tak isto, az na to, ze som neschudla ani tie 3 kila! Nedrzim ziadne diety, pretoze ich nepovazujem za zdrave, snazim sa zdravo stravovat a cvicit, ale akosi to nezabera. Tiez mam velkost 40. Fakt neviem.

MetallicA

ja už sama neviem :D Ak chceš, môžeme sa spojiť mailom alebo ako, lebo tu je to potom chaos nájsť si medzi sebou komentáre, a ja už sem veľmi nezvyknem chodiť :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.