Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avon- solution

sindri

mám tri zákazničky, ktoré používajú túto oranžovú radu a sú s ňou veľmi spokojné. Používajú ten denný tónovací krém a čistiaci gél. Ja som dávnejšie používal radu na zmiešanú a mastnú pleť a tiež som bol spokojný. Avon, pokiaľ viem, poskytuje 100% záruku spokojnosti, takže pokiaľ si objednáš niečo od nich a nebudeš s tým spokojná, tak im to môžeš vrátiť a je tu aj možnosť objednať si vzorky, takže smelo do vyskúšania:))

nadirah

Dakujem. Nazory na avon sa lisia, pretoze niekto s nim ma len pozitivne skusenosti a niekto nie. Mne zatial od tejto znacky vsetko vyhovovala, minule som si objednala aj sampon a az potom som si citala recenzie na to a mala som dost obavy ho vyskusat. Ale mne vyhovuje. A dekorativka tiez. Len neviem ako je to s kremom a preto sa pytam, na leto som chcela len nieco lahke a tonujuce.

kol_ibrik

pouzivam krem z avonu, solution pre zmiesanu plet a mne vyhovuje, nie je mastny, rychlo sa vsiakne do pokozky, ten oranzovy som raz vyskusala, ale uz sa presne nepamatam, aky bol, ale asi dobry, na zle kremy nezabudam :) teta si ho stale kupuje, takze je s nim asi spokojna :)

Carie

No ja mam s Avonom celkovo zle skusenosti, nie je to vobec dobra kozmetika. Mam mastne vlasy, kupila som si u nich sampon na mastne vlasy a mala ich este mastnejsie. Ocn tiene boli tiez velmi mastne a tazke, na modelke v katalogu to vyzeralo super, ale v skutocnosti uplne inak. Nemam s nimi dobru skusenost so ziadnym produktom. Uz by som si od nich nic nekupila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avon- solution - Fórum - ZDRAVIE.sk