Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysadenie antikoncepcie

barbieeee

Ahoj mam 26,
ja som vysadila tri krát (vzdy po cca 2rokoch)... dva krát som mala strašné problemy s akne, a to som pred zacatim nemala... tak som vzdy nasadila spat... posledny krat som brala nizko hormonalnu antiku, tak akne mam, ale nie az take strasne ako pred tym... ja osobne som nemala s menstruaciou ziadne problemy, ale zvykne prvy mesiac meskat min. tyzden, a byva rozhadzana, mne meskala len den, a mam ju pravidelnu, len trosicku silnejsiu ako pocas bratia. Naladu mam o dost lepsiu, kedze pocas bratia som bola podrazdenesia a frigidnejsia :D zabudla som na vlasy... ach jaj umyvam kazdy den :D su dost mastne... ako keby si dostala druhu pubertu... ale to vsetko zvladnes, mne moc pomaha WILD YAM, mozno aj preto, mam mensie priznaky "abstaku" ako pred tym... objednas len cez internet, ale zarucene pomaha... vyrovnava hormony...moze sa stat, ze zmenu ani neucitis... ja uz nikd y nechcem brat antiku, takze drzim palce...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysadenie antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk