Potrebujem nazor muzov

Príspevok v téme: Potrebujem nazor muzov
Lenka222

Ahojte. Viem ze takychto tem je tu uz vela, ale potrebujem sa spytat resp. pocut nazory aj inych ludi.

Trochu sa citim jak pubertiacka ze nieco take riesim popritom som uz davno na vysokej skole ale neda mi to. Prednedavnom sa mi zacal ozyvat jeden znamy môjho spoluziaka, ktory je o rocnik vyssie a z inej skoly. Sme v kontakte kazdy den, ale len chvilu, lebo obaja mame toho vyse hlavy, ale vzdy si na seba spomenieme. Ak sa da tak je on stale ten prvy co sa ozve, samozrejme aj ja. Boli sme uz aj spolu von, bolo to prijemne posedenie, rozpravali sme sa o vcelicom, bol galantny a gentleman. Nemam pochybnosti, ze by vsetky tieto veci robil len tak. Otazka skôr znie a hlavne je smerovana na muzov: mate radi ked zena je dalej iniciativna a aj ona sa ozyva hoci aj kazdy den alebo vy ste radsej ti, ktori ju dobijaju. A este ze mohla by som druhykrat zavolat von ja? Ci stale sa mam riadit podla nepisaneho pravidla, ze vsetko ma robit muz? Ono ide mi o to, aby som nestratila jeho zaujem, cize ako by ste to vy ako chlapi vnimali keby nejak nenutene sa k vam zena ozyvala a navrhla stretnutie?

Dakujem za odpovede. Reagovat budem pomalsie, lebo povinnosti nepustia :)

george303

Urcite sa mu skus prva ozvat aj ty a normalne tiez opetuj city ...
Moze dostat pocit ze onho nemas zaujem alebo bude mat pocit ze ta otravuje a prestane sa ti ozivat ...

borovicka

Tak ,ked sa dvaja zznamia,ze na nema robit nic?
Ani mu nijak dat najavo ,ze sa jej paci?Neusmiat sa,nepozdravit ....?

januar

zo zaciatku je fajn pre chlapa ten pocit dobijania, pokial ta zavola a ty chces ist, je to pre neho signal ze mas zaujem cize volat ho ty nemusis