Prax Stredná odborná škola zdravotnícka

Príspevok v téme: Prax Stredná odborná škola zdravotnícka
Brigit7412

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či keď ste boli v tretom ročníku na praxy, každý týždeň 2 až 3krát a na konci roka, jeden súvislý mesiac, či ste mali, alebo sa vám vo výpomoci prihodilo, že ste boli z nejakým mužom a mali ste prikázané mu ošetriť dolné prirodzenie. Otázka je či i to patrí do náplne keď praxujete na zdravotníckych, alebo to tam majú nejako obmedzené?

majkyy1111

no ty kks.. ty teda budes za sestru:D to je jak keby chirurg odmietol operovat lebo ze sa mu to hnusi..:D mala si ist radsej kamsi na obchodnu, varit kavu by si mozno zvladala lepsie:D

vysavac

Joj moja zlata, vsak ty si si skolu vyberala, nie? Ked si nechcela chytat "dolne prirodzenia" (este si neuviedla, ake su tie horne), mala si ist na obchodnu akademiu ci gymnazium, ak ti na to mozog staci.

Brigit7412

Jedine frajerovi, to neznamená že budem chytať automaticky aj inému mužovi, nemyslíš? Vtáka iného muža chytať nebudem, preto ma to zaujíma, či je nutné s takýmto príkazom súhlasiť

Brigit7412

Chcete mi povedať že mladým babám, je jedno či od skúsených sestier, dajú robiť niečo s mužským prirodzeným? Každá baba má právo odmietnuť i keď chce robiť v zdravotníctve. Čo ak chce robiť napríklad špecializáciu a v živote mužský penis nebude chcieť chytiť v práci do ruky? Dobré by bolo keby napísala nejaká čo už takto praxovala

hriankovac

A prirodzenie sa deli na horne a dolne? Dolne som pochopila, ze bude asi penis so semennikmi, co vsak spada pod horne prirodzenie??

Lumik

robi sa to tam, na tej koncorocnej praxi mozu od teba chciet sestry hocico, napr. spravit klizmu niekomu a pod (mozno len asistovat)....ale asi to mozes odmietnut, neviem, mozno za to daju horsie hodnotenie, robit hygienu je viac menej bezne aj pocas roku (sprchovat a pod ...).