Bradavice na genitáliách

Príspevok v téme: Bradavice na genitáliách
Ľubka07

prosím Vás, poraďte. kto ste mali bradavice na genitáliách?
mám pocit, že sú len vonku, kúpila som si tyčinku Lápis, niektoré mi odpadli, s niektorými sa skoro nič nedeje. dokonca mi \"vypálila\" časť kože, čo dosť štípe.
no chcem sa opýtať, či tyčinku môžem použiť aj na malých pyskoch a na vstupe do pošvy, kde sa tiež začali objavovať malé bradavice. či to nejako nemôže poškodiť, keďže je len na vonkajšie použitie.
ďakujem za akúkoľvek radu.

Alice789

pol roka som chodila na vypaľovanie condylomat.acc. dusíkom, ale po každom vypaľovaní sa o týžďen vrátili späť, bludný kruh :(

Wartec krém - nie je účinný u každého

Condyline roztok - účinná látka ako v kréme Wartec, oveľa vyššia koncentrácia, vyššia účinnosť

Aldara krém - oveľa účinnejší ako Wartec, ale je veľli drahý, nepredpíše Ti to každý Dr., lebo by sa poisťovňe nedoplatili ...

KOLOIDUM FORTE + HLIVA USTRICOVÁ - vybrala som z hlivy balenia po tbl, čiže na mesiace, lekáreň Dr.max, najvyššiá koncentr., najvýhodnejšia cena) a som veľmi spokojná, táto dvojkombinácia jediná mi pomohla, už mesiacov sa nič neobjavilo, condylomata som mala predtým aj pri vchode do pošvy, trochu to štípalo, ale dá sa vydržať. :)))))))))
+ holenie a styk obmedziť, po sprche utrieť okolie , kde sú kondylomata, resp. bradavice až nakoniec, aby si si to zbytočne nepreniesla na inú časť tela

Ľubka07

ja viem, ale ide víkend a k lekárke najskôr v pondelok. preto sa pýtam, aby mi víkend len tak neostal... užívam pravidelne zinok, tiež imunoglukan, keďže sa mi pred nedávnom robili herpesy na ústach. a teraz toto... preto sa pýtam, nechcem to, samozrejme, zanedbať, či liečiť sama. samozrejme, že hneď v pondelok pôjdem. no mám strach, aby sa to nerozšírilo, či nemala vo vnútri